reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, test negatywny

Zaniepokojona1010

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Luty 2021
Postów
47
Mam problem. Dzisiaj 42 dzień cyklu (zawsze cykle regularne 28-31 dni) i brak okresu. Test negatywny (robiony dzisiaj popołudniu). Kłucie (dosyc mocne) w lewej części podbrzusza. Jak nie dostanę okresu do końca tygodnia, to pójdę do ginekologa. Generalnie szansa na ciążę by była (stosunki w dni płodne), ale test negatywny, to raczej nie ma szans? Prosiłabym o poradę
 
reklama
Test już powinien być wiarygodny, bo jest już długo po terminie miesiączki. Idź na bete. Będziesz miała pewność czy jesteś w ciąży czy nie.
 
Jestem obecnie w podobnej sytuacji. Mogę zapytać jak się u Ciebie sytuacja rozwija?
Mam problem. Dzisiaj 42 dzień cyklu (zawsze cykle regularne 28-31 dni) i brak okresu. Test negatywny (robiony dzisiaj popołudniu). Kłucie (dosyc mocne) w lewej części podbrzusza. Jak nie dostanę okresu do końca tygodnia, to pójdę do ginekologa. Generalnie szansa na ciążę by była (stosunki w dni płodne), ale test negatywny, to raczej nie ma szans? Prosiłabym o poradę
 
Ja tak miałam. Mimo @co do godz noe przyszła testy neg poszłam do gina a ona mi mówi, że wygląda jakbym dopiero miała mieć owu ogolnie okazało się, że najprawdopodobniej przez stres @ miesiąc czasu się spóźniła
 
U mnie po przebytym covidzie @ spóźniła się o 12 dni, a zawsze mam idealnie regularne cykle po 29 dni, więc warto wziąć pod uwagę czy się nie było chorym (na cokolwiek) w ostatnim czasie ;)
 
w tym wypadku najlepiej jest zrobić betę. Idź do ginekologa :) Test powinien już być teraz wiarygodny, jednak nie zaszkodzi sprawdzić wynik bety dla pewności :)
 
Jestem obecnie w podobnej sytuacji. Mogę zapytać jak się u Ciebie sytuacja rozwija?
Co prawda późno, ale odpowiadam. Tamtego dnia dostałam okres, cykl trwał 42 dni. Nigdy w życiu tak długiego cyklu nie miałam. Byłam kilka dni później u ginekologa, zadnej nieprawidłowości nie znalazł. Nie wiem, co było przyczyną..
 
reklama
Do góry