reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młody wiek i niskie AMH

Staraliśmy się bezskutecznie 11 miesięcy. Amh 0,98, miałam podchodzić do inseminacji a po 3 nieudanych próbach do in vitro. Cykl przed inseminacja zaszłam w ciążę i urodziłam ślicznego chłopczyka [emoji3526]
Dodam, że oprócz niskiego amh miałam jeszcze przeciwciała przeciw plemnikom i wysoką prolaktyne.
Mąż miał dobre wyniki nasienia więc to dużo pomogło no i oczywiście w tym udanym cyklu koniecznie test owulacyjny (tylko elektroniczny najlepiej), można się wspomoc też żelem Feetilsafe :) U nas to wszystko zadziałało.
Trochę dziwne, że od razu chcą Cie na in vitro. Amh jest bardzo niskie ale jeszcze nie tragiczne i moim zdaniem szanse jeszcze są.
 
reklama
Cześć, też mam 28lat, staramy sie o dziecko 14miesięcy. Dziś odebrałam wyniki i FSH MAM 12,99, PROLAKTYNE 37,88, AMH 0,644. Jestem załamana.
 
Cześć, też mam 28lat, staramy sie o dziecko 14miesięcy. Dziś odebrałam wyniki i FSH MAM 12,99, PROLAKTYNE 37,88, AMH 0,644. Jestem załamana.
Hej Magdalena ja 27 i AMH 0,46 jeszcze gorzej. Nie załamuj się, grunt to dobre nastawienie i dobry lekarz. (I modlitwa do Św. Dominika) 😋 co zlecił lekarz w twoim przypadku ? Wybrałaś jakaś klinikę ?
 
Dziewczyny
Hej ja mam 27 lat moje amh robione w sierpniu 2020 0.9 teraz napewno mniej ale nie robie bo się boję co zobacze. Do tego fsh mialam w granicach 13 - 14 po 2.5 roku staran 11 stymulacjach aromkiem clo drożności jajowodów i laoaroskopi diagnostycznej która nic nie wykazała podjęliśmy decyzję o in vitro. Pierwsza procedura 8 pecherzykow 5 komórek pobranych z czego 3 się zapłodniło 1 przetrwała ale niestety mialam ciaze biochemiczna. Teraz podchodzę do. 2 procedury ale przed procedura ta 2 suolementowalam. Sie piłam. Trawę pszeniczną ona obniża fsh w tym cyklu moje fsh wynosi 6.70 bylam dzis na podglądzie mam 11 pexherzykow co dalej zobaczymy. Dziewczyny niskie amh to nie wyrok znam dziewczyny co i naturalnie zachodzą ale niestety u mnie już się czas wyczerpał oprócz niskiego amh moje pęcherzyki same nie pękają co za tym idzie bez lekow się nie uda mój mąż ma nasienie wzorowe u mnie też reszta hormonów w normie. Te nasze komóreczki są słabe i nie dochodzi do zapłodnienia ale dopóki walczymy nie jesteśmy przegrane pozdarrwiam Was cieplutko 😘❣️
Ja fsh też mam w granicach 13, a do tego jeszcze dwukrotnie przekroczoną prolaktynę. Też tak miałaś? Póki co mój lekarz zaobserwował w jednym i drugim jajniku po sześć jajeczek. Pęcherzyk też mi podobno pęka i mam owulacje.
Dzięki za odpowiedź :*
 
Dziewczyny

Ja fsh też mam w granicach 13, a do tego jeszcze dwukrotnie przekroczoną prolaktynę. Też tak miałaś? Póki co mój lekarz zaobserwował w jednym i drugim jajniku po sześć jajeczek. Pęcherzyk też mi podobno pęka i mam owulacje.
Dzięki za odpowiedź :*
Prolaktyne miala mało podwyższona bo jak norma. 25 to mialam 35 jem norprolact co 2 dzień i jest ok mam już ja w normie. Piekny wynik Masz. Sproboj tej trawy pszenicznej codziennie na wieczór 1 łyżeczka trawy na szklankę wody soku lub herbaty mi najbardziej podeszła woda nie wiem czy to miało wpływ ale z 14 spadło mi na 6.7
 
Prolaktyne miala mało podwyższona bo jak norma. 25 to mialam 35 jem norprolact co 2 dzień i jest ok mam już ja w normie. Piekny wynik Masz. Sproboj tej trawy pszenicznej codziennie na wieczór 1 łyżeczka trawy na szklankę wody soku lub herbaty mi najbardziej podeszła woda nie wiem czy to miało wpływ ale z 14 spadło mi na 6.7
Dzięki, kupię tą trawe i pójdę jeszcze na wymaz z pochwy, jedna z dziewczyn tez mi poleciła, podobno czasem trafia się tak, że jest jakiś wrogi śluz który uniemożliwia plemnikom poruszanie się. W tym cyklu nie pokladam szczególnych nadzieji, bo jestem chora. Dopadło mnie dzień po owulacji i trzyma do teraz, a nie chcę też brać żadnych antybiotyków, bo boje się że pogorszą sprawę z płodnością. :(
 
Dzięki, kupię tą trawe i pójdę jeszcze na wymaz z pochwy, jedna z dziewczyn tez mi poleciła, podobno czasem trafia się tak, że jest jakiś wrogi śluz który uniemożliwia plemnikom poruszanie się. W tym cyklu nie pokladam szczególnych nadzieji, bo jestem chora. Dopadło mnie dzień po owulacji i trzyma do teraz, a nie chcę też brać żadnych antybiotyków, bo boje się że pogorszą sprawę z płodnością. :(
.
 
Ostatnia edycja:
Też robilam to. Badanie ale z krwi i mam. Wszytsko dobrze. Wymazy też mam zrobione bo mi były potrzebne do in vitro też wszytsko ok. Pij mleko. Z miodem i czosnkiem i koniecznie dużo odpczwaj i. Sie wygrzewaj 😘
Mi z wykazów wyszła ureaplasma ciekawe co ta bakteria mogła narobić 😰 podobno może zmniejszać ruchliwość plemników tez. Tak jak u nas. czekam na antybiotyk od lekarza zobaczymy czy będę się leczyć sama czy z partnerem
 
reklama
Mi z wykazów wyszła ureaplasma ciekawe co ta bakteria mogła narobić 😰 podobno może zmniejszać ruchliwość plemników tez. Tak jak u nas. czekam na antybiotyk od lekarza zobaczymy czy będę się leczyć sama czy z partnerem
Moja koleżanka miala ta bakterie i razem z mezem musiala zażywać antybiotyk sex tylko z zabezpieczeniem ale po tym antybiotyku przeszło
 
Do góry