reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To ty sie tym jednak zajmujesz? Bo chyba nie. Do mnie ciagle zgasza sie ktos nowy.[emoji27] Mnie tez to denerwuje bo jednak to nie jest poczatek ciazy. I dla wiadomosci mozemy juz zakladac nowy watek bo minelo teraz tyle ile chciala. Ale jak jak co chwile ktos pisze?!
Wiec ja do niej dzisiaj powysylam nicki jak tam bardzo chcecie. Jutro pewnie macie watek prywatny max pojutrze. Jezeli ktos sie nie zglosil TRUDNO.
Cierpliwosc widze tutaj ciezka rzecz.
Sama nie komentowalam tego, ale teraz poczułam jakiś wyrzut w naszą stronę, że jesteśmy "niecierpliwie". Podgladalam trochę wątek sierpniowek (liczyłam, że tam właśnie trafie) i widziałam, że tam bardzo szybko był założony wątek prywatny (mają zapisane niecałe 700 stron), połowa mniej niż tutaj. I wciąż widzę, że dopiero teraz się kobitki dopisują i nie widzę jakiegoś większego problemu z tym 🤷🏻‍♀️
 
reklama
ja jestem na lutowkach 2020 i pamietam, ze po otwarciu wątku prywatnego jeszcze dość długo się dziewczyny dopisywały... a później po paru miesiącach ten kto się nie odzywał był wyrzucony z grupy. Ja jeszcze do Ciebie nie napisałam, bo sobie myśle, ze jak pod koniec miesiąca grupa będzie, to jeszcze jest czas [emoji28]
Tak to fakt mozma dopisac odpisac itp. Ale ja musze to zglaszac potem kontrolowac kto wchodzi a kto nie. Wkec albo soe ktos decyduje na watek albo moze pisac w głównym raz na kilka miesiacy i tyle. Prywatny powienien byc dla tych co soe serio udzielaja. Bo z doswiadczenia wiem ze byly takie co sie na watek pisza a potem sobie tylko z ciekawosci czytaja jak inne mamy maja i nic nie pisza wiec to tez nie fair
 
Sama nie komentowalam tego, ale teraz poczułam jakiś wyrzut w naszą stronę, że jesteśmy "niecierpliwie". Podgladalam trochę wątek sierpniowek (liczyłam, że tam właśnie trafie) i widziałam, że tam bardzo szybko był założony wątek prywatny (mają zapisane niecałe 700 stron), połowa mniej niż tutaj. I wciąż widzę, że dopiero teraz się kobitki dopisują i nie widzę jakiegoś większego problemu z tym [emoji2370]
Ja nie pisalam tego do WSZYSTKICH. [emoji6] Tak to prawda tez bylam na watku zalozylam go bardzo szybko po czym dziewczyn sporo poronilo itp i zalozycielka sama potem do mnie pisala ze za duzo roboty ma i ze usuwac bedzie po X czasie. I co takie kobiety po poronieniu maja na forum dostawac powiadomienia od wrzesniowych czy innych mam w ktorych sie nie znajda? Niektore nie bardzo chcialyby potem byc w takim watku. Niestety byloby latwiej gdybym mogla sama usuwac i dodawac. Wtedy nie byloby tyle roboty. Ale niestety taka dziwna polityka tego forum. I nie chcialam "najezdzac "na kogos. Tylko po prostu przekazuje informacje.
 
Napisalam juz wszystkie nicki co sie do mnie zglaszaly. [emoji4]
Jezeli ktoras byla by jeszcze bardzo chetna moze pisac. Ale raz w tyg bede pisac do zalozycielki o dodanie(tak jak chciala)
Wiec przepraszam ze czas oczekiwania tych co się nie zglosily ale to nie ode mnie zalezy. Pewnie dopoero od tygodnia do dwoch bedziecie mialy dostęp. Zalezy jak zalozycielka was szybko doda. Milej nocy[emoji178]
 
To ty sie tym jednak zajmujesz? Bo chyba nie. Do mnie ciagle zgasza sie ktos nowy.[emoji27] Mnie tez to denerwuje bo jednak to nie jest poczatek ciazy. I dla wiadomosci mozemy juz zakladac nowy watek bo minelo teraz tyle ile chciala. Ale jak jak co chwile ktos pisze?!
Wiec ja do niej dzisiaj powysylam nicki jak tam bardzo chcecie. Jutro pewnie macie watek prywatny max pojutrze. Jezeli ktos sie nie zglosil TRUDNO.
Cierpliwosc widze tutaj ciezka rzecz.
Poczułam się trochę zaatakowana... Było dziś dużo wiadomości na temat zamkniętego wątku, więc wysłaliśmy wiadomość. Dziewczyny ciągle będą dochodzić, gdyby wątek był otwarty to i w sierpniu. Przepraszam, jeśli poczułaś się urażona moim/naszym brakiem cierpliwości, niemniej jednak nie uważam, żebym zrobiła coś złego. Super, że się zajęłaś tematem. Myślę jednak o dziewczynach, które są tu kilkanaście dni, a nie 5 minut.
 
Ja mówiąc szczerze wolałabym zostać tutaj, a nie przenosić się na fb. I tak szczerze to wydaje mi się, że wątek prywatny największy sens jest robić w okolicach badań połówkowych, bo wydaje mi się, że połowa się do tego czasu wykruszy ;) tak jak pisałam kiedyś, nie mam na myśli żadnych przykrych historii, ale nawet teraz widać, że ktoś wpadł na chwile, przywitał się, poprosił o dopisanie do prywatnego i już się więcej nie odezwał. Ale jak bedzie prywatny wcześniej to też nie będę narzekać, chociaż będzie trochę zamieszania...
 
A można właśnie na orbitrku? :)
W zdrowej, niepowikłanej ciąży tak. Tym bardziej jak ktoś szuka zamiennika dla biegania. Mniej obciąża stawy, nie ma takich wstrząsów i brzuch jakoś mniej przeszkadza. Poprzednią ciąże jeździłam na orbireku, plus robiłam ćwiczenia z youtuba dla ciężarnych. Chciałam być w dobrej kondycji do porodu, chociaż i tak skończyło sie cesarką. Ale przynajmniej przytylam mniej i szybciej wróciłam do siebie.
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Zobacz załącznik 1239494
Fajna figura. Gratuluję papierosów. Ja od 3.01 rzuciłam fajki i alkohol, ale nawet nie wiedziałam, że mogę być w ciąży. Poprostu postanowienie noworoczne. A 5.01 zrobiłam test i pozytyw. Gdyby nie to może już bym wróciła do złych nawyków. A tak jest podwójna motywacja, bo nigdy bym tak nie skrzywdziła świadomie dziecka. Tobie też gratuluję odpowiedzialnego podejścia, bo widziałam już kobiety w zaawansowanej ciąży z papierosem i naprawdę wyglądało to strasznie.
 
Hej, witam wszystkich 🙂 od jakiegoś czasu Was podczytuje ale jakoś za każdym razem nie miałam odwagi się ujawnić🤷‍♀️ Mam na imię Agnieszka mam 28 lat i to jest moja 3 ciąża🙂 Mam już dzieci w wieku 9,5 i 5,5. Od kilku lat mieszkam za granicą a pochodzę z okolic Warszawy. Z OM wychodzi mi że dzisiaj jest 9tyg 2 dni a dzidziuś ma 2,5 cm😊
 
reklama
Do góry