reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A powiedz mi, długo brałaś encorton? Bo ja po żadnych innych nie tyję, tylko po nim :(
Ja tylam po encortonie ale dopiero po miesiacu zauwazylam zmiany a bralam jakies 4 miesiace. Mialam bardzo duzy apetyt. Ale nie zauwazylam tez zadnje zmiany po odstawieniu - to nie bedzie tak ze jak odstawisz to nagle zaczniesz sama chudnoac wiec lepiej sie troche zmobilizowac i nie przesadzac z jedzeniem. To jest steryd w powiazaniu z hormonami to bomba dla organizmu. Nie ebz powodu sa bardzo otyli ludzie krtorzy sa wlasnie na sterydach i niestety nie chudna magidznie po ich odstawieniu. Z tymi lekami nie ma zartow - kazdy powinien byc o tym uswiadomiony. Sa ludzie ktorzy tyje np od sterydow w sprayu - na jednych ma to wiekszy na innych mniejszy wplyw.
 
reklama
Moze nie bedzie mialo genow Twojego meza,ale to on bedzie uczyl je jazdy na rowerze,pomagal w lekcjach,to on bedzie je tulil przy zabkowaniu.Po prostu to Twoj maz bedzie Wasze dziecko wychowywal,i jestem pewna ze bedzue je kichal najbardziej na swiecie i to ze moze i fizycznie nie bedzie podobne to bedzie JEGO dziecko.
Właśnie wczoraj rozmawiałam ze swoim m, po raz kolejny zresztą o dawcy. On sie zgadza bez problemu, ale jeszcze raz chciałam usłyszeć czy to przemyślał i czy będzie kochał dziecko, które nie będzie jego. Ale on stanowczo powiedział, że to byłoby JEGO dziecko, że przecież on je wychowa i nauczy wszystkiego od pierwszego dnia. Także zgadzam się w 1000% z tym co napisałaś. Ojcem jest ten kto wychowa
 
Mielismy wybór kolor oczu waga wzrost, ale oboje z mężem mamy gr krwi 0+ więc tutaj nie było wiele kombinacji, najbardziej skupiliśmy się na gr krwi i kolor oczu nie było możliwości zobaczenia zdj jak dawca był dzieckiem tak jak jest w europen sperm bank, ale wiesz w tamtym momencie nie było dla nas to tak ważne chcieliśmy poprostu być rodzicami i w końcu zakończyć temat z klinikami lekarzami lekami poprostu zacząć żyć normalnie, moje przemyślenia zaczęły się dopiero teraz
W OA - ośrodku adopcyjnym, dostajesz dziecko i nie ma znaczenia nic co napisałaś - grupa krwi, kolor oczu itp. A mnóstwo dzieci nawet nie wie, ze jest adoptowanych. A i ludzie tez tak się nie przyglądają. Zapominasz, ze dziecko będzie miało po tobie polowe swoich genów :-) to nie będzie czysta karta. Myśle, ze trochę ciąży Ci ta „tajemnica” wokół dawstwa. Jakby osoby ( moje obserwacje) korzystające z dawstwa miały się czegoś wstydzić, jakby to było coś złego. Wiesz, wiemy o sobie tyle na ile nas sprawdzono...
 
Gosiu, no prosisz się o kopa w tyłek. Pamiętaj że ja Cię widziałam w negliżu i w ogóle nie przypominasz osoby o której piszesz!!! Piszę zupełnie szczerze ❤️. Nie wyglądasz jak modelka ale powiedz, ile osób tak wygląda 🤷. Wg mnie nie jesteś jakimś wysuszonym patyczakiem ale proporcje ciała masz ładne ❤️. Jest i tyłek i cycuś❤️. Seriooooo❤️. Masz zaburzony obraz siebie samej! I co? Czujesz się choć trochę pieprzona? 😘
A co do małżeństwa, to może coś się wyjaśni po tym całym kołowrotku w którym się kręcimy ❤️
Napisałas: CZUJESZ SIE CHOC TROCHE PIEPRZONA 😂 😂 😂 😂 😂 WOW 👍 Ja tez ja widzialam w neglizu - nie widzialam jakiegos prosiaka w galarecie ;) Mam duzo znajomych z taka figurka i mniemanie maja wieksze niz sama Heidi Klum :p
 
Czyli jednak jestem normalna 😂 ludzie się zawsze dziwnie patrzą na spacerze jak z nim gadam jak do człowieka 😂
Moi rodzice maja kundla-Rokiego.Jest to czlonek rodziny bo nosi nawet nasze nazwisko i moj tata to mowi do niego "moj chlopunio"bo dla niego to malutki czlowieczek😉Piesio obraza sie i np.trzeba go przepraszac bo inaczej nie przyjdzie do domu i sie gdzies schowa lub udaje ze umiera😅No takie jaja z nim ze szok ale jest taki cudasny i tak sie cieszy ja przyjezdzamy ze z rej radosci to moglby kury podusic🤣
 
reklama
Do góry