reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

ja dzisiaj odebrałam ten segregator mamyginekolog :) ładny jest taki bardziej turkus niż niebieski. Rozmiar mi pasuje faktycznie do torebki się zmieści :)
W ten weekend będę z doskoku bo mamy gości w odwiedziny będę nadrabiać wasze neswy w miarę możliwości :)
Kupiłam espumisan może faktycznie pomoże. Gratulacje dla wszystkich z pozytywnymi wieściami :)
 
reklama
Boje sie o cukier 😂 i o to że pewnego dnia zdziwię się stając na wadze 😂 za dużo chudniecie kosztowało mnie wyrzeczeń zeby ulec Z PEWNOŚCIĄ OPŁACONYM PRZEZ LAYS POSTOM NIBY CIĘŻARNYCH 😂😂😂
Taa ja myślę że mamy tu KRETA co to podrzuca jakieś produkty spożywcze ... i wiem że Ewka34 na pewno reklamuje ryby w puszce 😂❤️❤️
 
My z mężem mamy oboje po 170cm także dziecię na pewno nie będzie wyrośnięte, ale jestem mega ciekawa jak będzie wyglądało, mąż to połączenie Wikinga z Irlandczykiem, a ja mam kręcone włosy, jedyne co dobrego mogę dać dzieciowi :D
 
Najlepsze laysy jakie kiedys jadlam to pieczony kurczak, i daaaaaawno temu bekonowe [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
A pamiętasz takie cheapsy raffels (czy jakoś tak) z początku lat 90. o smaku kurczaka? Jak ja bym je zjadła!! Karbowane takie były. No petarda, totalnie je chce teraz!

Laski, ja to urosłam po tej wizycie, teraz to wierzę, że wszystko ok będzie. Już się umówiłam z koleżanką na czerwiec na zdjęcia z moim koniem i brzuchem, będą piękne 🤩🐴
 
My z mężem mamy oboje po 170cm także dziecię na pewno nie będzie wyrośnięte, ale jestem mega ciekawa jak będzie wyglądało, mąż to połączenie Wikinga z Irlandczykiem, a ja mam kręcone włosy, jedyne co dobrego mogę dać dzieciowi :D
A wiesz że ja też mam i coś zaczęły mi się prostować w ciąży 😱
 
reklama
Mówię do mojej mamy, że w tej ciąży ciągle mi zimno, a ona na to... UWAGA... ZA MALO SIE RUSZAM 🤣 mam sobie wstawić rower stacjonarny i jeździć 😂😂😂 Ja ledwo żyje od mdłości, a ona mi każe na rowerze jeździć 😂
 
Do góry