reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja to nie mogę caly czas z tego Twojego 4dpt z tym testem.bylam dzis na konsultacji u anestezjologa przed cesarka. Myslalam ze wydziaduje głupiego Jasia albo coś ma uspok9jenie przed znieczuleniem ale duuuuupa. Nic nie dają bo przez łożysko dotarloby to do dzieci. Co szpital to inaczej w innych wiem ze spokojnie dają.
Ale znieczulenie nie boli, naprawde. Zobaczysz, ze bedzie ok.
 
A co to jest? Może ja też bym to zrobiła 🤔
Kojarzysz cenę tych wymazów?
Ureoplasma, mycoplasma i chlamydia powoduje upośledzenie implantacji. Ureoplasme znajdowano w łożyskach poronionych plodow. Kiedyś robiono te wymazy w klinikach. Bo bakterie są, ale bezobjawowe a powodują poronienia. Najlepiej PCR bo zwykły wymaz może nie złapać. Mało osób ma te bakterie, ale może w tym problem...
 
Dzięki, ale u niego wszystkie badania trzeba zrobić od zera. Honoruje tylko te zrobione we własnym laboratorium... I do tego o wiele drożej niż w innych... Terminy na konsultację pewnie też kilkumiesięczne... Mam trochę dosyć...
Nie zrozumcie mnie źle, ale czasem po prostu chcę żeby to wszystko się już skończyło.
Ja też uważam że z jednym zarodkiem nie ma co u niego startować 😔
 
Ureoplasma, mycoplasma i chlamydia powoduje upośledzenie implantacji. Ureoplasme znajdowano w łożyskach poronionych plodow. Kiedyś robiono te wymazy w klinikach. Bo bakterie są, ale bezobjawowe a powodują poronienia. Najlepiej PCR bo zwykły wymaz może nie złapać. Mało osób ma te bakterie, ale może w tym problem...
Chlamydię PCR robią u mnie, ale pod kątem tych dwóch pozostałych bakterii trzeba chyba osobny wymaz?
 
Ureoplasma, mycoplasma i chlamydia powoduje upośledzenie implantacji. Ureoplasme znajdowano w łożyskach poronionych plodow. Kiedyś robiono te wymazy w klinikach. Bo bakterie są, ale bezobjawowe a powodują poronienia. Najlepiej PCR bo zwykły wymaz może nie złapać. Mało osób ma te bakterie, ale może w tym problem...
Muszę o to zapytać w klinice 🤔. Bo teraz to tylko chlamydia jest obowiązkowa przed transferem 🤔
 
reklama
Ureoplasma, mycoplasma i chlamydia powoduje upośledzenie implantacji. Ureoplasme znajdowano w łożyskach poronionych plodow. Kiedyś robiono te wymazy w klinikach. Bo bakterie są, ale bezobjawowe a powodują poronienia. Najlepiej PCR bo zwykły wymaz może nie złapać. Mało osób ma te bakterie, ale może w tym problem...
U mnie w klinice te wymazu są obowiązkowe, jak miałam ureloplasme to lekarz nie zgodził się na procedurę, musiałam sie tego pozbyć.
 
Do góry