reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę już zacząć starania?

K

karolinka1992

Gość
Witam ! Dziś jest mój 7 dzień cyklu a cykle mam zazwyczaj 29-30 dniowe czy można zacząć się już starać ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ☺️
 
reklama
Witam ! Dziś jest mój 7 dzień cyklu a cykle mam zazwyczaj 29-30 dniowe czy można zacząć się już starać ? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ☺️
Starć można się cały miesiąc. Przy takiej długości cyklu, owulacja będzie gdzieś w okolicach 14-20 dc. Masz już jakieś oznaki dni płodnych tj. np śluz?
 
Ogólnie u mnie ze śluzem to tak średnio go widać a jak jest to bardziej wodnisty i czytając niektóre fora trochę mnie to martwi ..
 
Bo rozciągliwego śluzu u siebie dawno nie widziałam a ktoś pisał kiedyś Że śluz jak białko rozciągliwy to śluz płodny
 
Kup sobie paski owulacyjne i sprawdzaj czy jest pozytywny, wtedy będzie wiadomo, że zbliża się owulacja w ciągu ca. 2 dni. Ale ja już to warto teraz, aby potem nasienie było świeższe, jeśli nie uprawiacie seksu regularnie. Generalnie to raczej ok. 10 dc najlepiej zaczynać przy regularnych cyklach
 
reklama
Bo rozciągliwego śluzu u siebie dawno nie widziałam a ktoś pisał kiedyś Że śluz jak białko rozciągliwy to śluz płodny
Jak martwi cię śluz to powinnaś iść do ginekologa. Tym bardziej, że chcesz starać się o dziecko. I tak jak koleżanka napisała, możesz zainwestować w testy owulacyjne.
 
Do góry