reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Pocieszyłaś mnie! <3
U mnie na 2 USG, tydzień po tygodniu, wyszedl duży ten pecherz. Zaraz dzwonię się umowić na amnio. Jestem dobrej mysli :)
Ale u niej tez tak było, dopiero 3 czy 4 usg się zmniejszył bo młody się wysiusiał. Przeszli trochę ale na szczęście mały jest cały i zdrowy. Oby amnio wyszła dobrze ✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Ale u niej tez tak było, dopiero 3 czy 4 usg się zmniejszył bo młody się wysiusiał. Przeszli trochę ale na szczęście mały jest cały i zdrowy. Oby amnio wyszła dobrze ✊🏻✊🏻✊🏻
U nas we wtorek maluszek miał 5,2cm, a pęcherz 0,9cm. Wczoraj 6,2cm maluszek a pęcherz miał 1,8cm więc i maluszek rośnie i ten pęcherz razem z nim więc tutaj sobie tym tłumaczę i jestem spokojniejsza.
Dałaś nam taką nadzieję, że będzie dobrze! O mamuśku <3 Nerki pracują, wszystko inne również pracuje książkowo, powiedziała, że sika, ale mniej więc jestem dobrej myśli! A teraz to już w ogóle :D
 
Cześć dziewczyny długo mnie nie było ale miałam takie problemy z omdleniami, zdążyłam zwiedzić szpital, siedzieć na kwarantannie i zgubić telefon :/ ale na szczęście wszystko dobrze dzisiaj byłam u lekarza na kontrolnym usg wszystko dobrze mam nadzieje że u was też 🥰 przepraszam za nieobecność !
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was bierze lek Duphaston? Jakie były wskazania do zażywania leku? Jak się po nim czujecie? 🧐
Ja biorę dupka
Czuje się bez zmian ale teraz mi przyszło na myśl że może po nim te bóle brzucha

Mnie dopadły🤔
Ja mam krwiaka, raz pękł musiał być duzy bo mocno krwawilam ale krótko
Teraz się odnowił i leżę w szpitalu
 
Do góry