reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
OK, poszukam ☺️ brzmi obiecująco ☺️
Na olx albo allegro. Dostaniesz na bank. Ale może masz też u siebie konsultantkę od tego. Ja się wcześniej w to bawiłam. A teraz zamawiam tylko dla sobie i rodziny jak się kończy plyn biorę zamówienie od nich i zamawiam. Jeszcze z tej firmy jest dobry plyn do łazienki. Wszystko schodzi. Moja szwagierka jak oszalala od razu bierze bo 5 płynów 🤣🤣🤣🤣🙈 i mydła w płynie mają pięknie pachnące. No i mega też tusz do rzęs. Co prawda tylko jeden wypróbowałam (jako konsultantka dostałam za free) ale był mega
 
A wiesz, że ja jakoś się bardzo nie spinam, że tak u mnie tak długo trwa. Fakt, jestem trochę wkurzona ale kiedyś to bym chyba włosy z głowy rwała i spać nie mogła. Teraz jak mi wyskoczy jakaś przeszkoda, to się chwilę powkurzam, bo nie byłabym sobą, ale zaraz przechodzi i tak sobie żyję.
I to jest dobra strategia, żyje w takim kraju i w takich czasach, że na pewne rzeczy nie mam niestety wpływu ;( myślałam żeby tu podejście do 2 procedury, ale jakoś nie wierzę że tutejsi lekarze mi pomogą, koszty też są znacznie większe, a coś takiego jak immunologia dla nich nie istnieje. Czekam więc sobie aż będzie więcej zaszczepionych i będzie można swobodnie latać.
Chciałabym bardzo żeby Ci szczepienia pomogły, a czy Paśnik zalecał Ci acofil, bo wiem że immunosupresję miałaś, ja już też tego próbowałam. Spodziewam się że P też zaleci szczepienia lub ten acofil, kir jeszcze nie badałam.
 
reklama
Do góry