reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
U mnie zostało 7 dni do @ ale wczoraj miałam taki bol w srodku prominiujacy na tyl a dzis w nocy obudzil mnie straszny bol glowy. I tysiac mysli w głowie ehh to czekanie jest najgorsze
 
Jesteśmy w podobnej sytuacji, sama odstawiłam hormony końcem grudnia po 7 latach. Za sobą ju 2gi okres "normalny". Też mialam podobne objawy. Narazie wpuść na luz nasz organizm też jest w szoku po takim czasie przyjmowania hormonow 😉
Staram sie brac na luz ale to takie ciezkie ehhh....ja mam do tego to cale hashimoto jeszcze to juz wogole mnie dołuje...mam dwóch synów 9 i 12 lat zaszlam tak szybko w poprzednie ciaze ale bylam mlodsza i nie mialam tarczycy a teraz po tylu latach odstawilam anty i boje sie ze nie bedzie tak kolorowo....
 
Staram sie brac na luz ale to takie ciezkie ehhh....ja mam do tego to cale hashimoto jeszcze to juz wogole mnie dołuje...mam dwóch synów 9 i 12 lat zaszlam tak szybko w poprzednie ciaze ale bylam mlodsza i nie mialam tarczycy a teraz po tylu latach odstawilam anty i boje sie ze nie bedzie tak kolorowo....

Ee No myśle ze te 9 i 12 lat temu tarczyce ciagle miałaś [emoji13]
 
Czym waszym zdaniem lepiej się kierować wyznaczając owulację - testem LH czy wystąpieniem śluzu płodnego i swoimi odczuciami? 6dc wieczorem miałam pozytywny test owu. (Potem negatywne) A teraz w 12dc mam charakterystyczny śluz płodny i ciągnięcie w jajnikach🤔 i gdyby nie pozytywny test owu to bym w życiu nie powiedziała że tak szybko mam jajeczkowanie, no bo jak to tak zaraz po okresie😅
 
Czym waszym zdaniem lepiej się kierować wyznaczając owulację - testem LH czy wystąpieniem śluzu płodnego i swoimi odczuciami? 6dc wieczorem miałam pozytywny test owu. (Potem negatywne) A teraz w 12dc mam charakterystyczny śluz płodny i ciągnięcie w jajnikach[emoji848] i gdyby nie pozytywny test owu to bym w życiu nie powiedziała że tak szybko mam jajeczkowanie, no bo jak to tak zaraz po okresie[emoji28]

Test LH w zasadzie wskazuje tylko i aż wzrost poziomu LH. W zasadzie powinna się po nim pojawić owulacja. Jestem w stanie sibie wyobrazić hipotetyczna sytuacje kiedy test LH wyjdzie pozytywny bez owulacji w sumie [emoji848] tak się zreszta dzieje. Robiłaś test owu dzisiaj/wczoraj?
 
Czym waszym zdaniem lepiej się kierować wyznaczając owulację - testem LH czy wystąpieniem śluzu płodnego i swoimi odczuciami? 6dc wieczorem miałam pozytywny test owu. (Potem negatywne) A teraz w 12dc mam charakterystyczny śluz płodny i ciągnięcie w jajnikach[emoji848] i gdyby nie pozytywny test owu to bym w życiu nie powiedziała że tak szybko mam jajeczkowanie, no bo jak to tak zaraz po okresie[emoji28]

A ja przy swoich zwykle 30-35 dniowych cyklach miałam pojedyncze cykle 21 dniowe wiec owu wtedy będzie była jakoś tak właśnie po okresie [emoji16] może być i tak [emoji16] temp mierzysz?
 
reklama
Czym waszym zdaniem lepiej się kierować wyznaczając owulację - testem LH czy wystąpieniem śluzu płodnego i swoimi odczuciami? 6dc wieczorem miałam pozytywny test owu. (Potem negatywne) A teraz w 12dc mam charakterystyczny śluz płodny i ciągnięcie w jajnikach[emoji848] i gdyby nie pozytywny test owu to bym w życiu nie powiedziała że tak szybko mam jajeczkowanie, no bo jak to tak zaraz po okresie[emoji28]
Ja ostatnio dwa dni po okresie miałam pęcherzyk 17mm, ja byłam w szoku, że taki duży już, a lekarz sam zasugerował, że może źle celuję bo wychodzi że mam bardzo szybko owulacje [emoji6]
 
Do góry