reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy zamaist miesiączki. Test pozytywny

Hey dziewczyny ja mam dokładnie taki sam przypadek okresu nie mam testy wychodzily pozytywne dzis właśnie zauważyłam ze sluz jest zabarwiony na brązowy kolor. Jutro idę na betę(mialam iść w piatek ale u mnie w poradni wiecznie jaki problem w labo) choć nie wiem czy to ma sens bo zrobiłam dzis test i druga kreska ledwo widoczna i bardzo mnie to martwi . Do lekarza ide w środę i sie bardzo boję co mi powie. Pozdrawiam was.
Przed wizytą dobrze zebys miala wyniki bety, i jej przyrostu po 48h ,bo lekarz nic nie zobaczy ma tak wczesnym etapie , a tak może jakieś tabletki przepisać
 
reklama
Przed wizytą dobrze zebys miala wyniki bety, i jej przyrostu po 48h ,bo lekarz nic nie zobaczy ma tak wczesnym etapie , a tak może jakieś tabletki przepisać
Czyli dobrze by było gdyby mi się udało przesunąć wizytę np na czwartek wtedy bym zdazyla zrobić jutro (wtorek) i czwartek. Ale martwi mnie już sam zabrawiony sluz i dzisiejszy test ledwo widoczny.
 
Czyli dobrze by było gdyby mi się udało przesunąć wizytę np na czwartek wtedy bym zdazyla zrobić jutro (wtorek) i czwartek. Ale martwi mnie już sam zabrawiony sluz i dzisiejszy test ledwo widoczny.
Jeszcze poza betą zrób może progesteron, bo te plamienie może być też z powodu niskiego progesteronu
 
Biorę duphaston 2x1.
Aha czyli juz bierzesz , no jeśli Ci się uda przesunąć na czwartek to tak zrob ,a jeśli nie to zebys miala chociaz tą jedną bete i progesteron, plamienia czasem się zdarza, a nie dasz rady dzis bety zrobic i w środę, bo u mnie w lab nawet o 24 mozna zrobic
 
Nie nie wzracam na to uwagę czulosc 10 wsz testy jeden robiłam 25 i byl pozytywny a dzis zrobiłam 10 i ledwo ze ledwo nawet aparat tego nie chyta
To jeszcze nic nie znaczy, może był zepsuty, jakiś stary.
Ważne jest żeby sprawdzić tą betę a potem jak przyrasta. Trzeba zrobić wyniki.
Jak masz duphaston, to dobrze, z ciążowego forum wiem, że on pomaga zahamować krwawienia/plamienia. Teraz tylko spokój Ciebie uratuje i pozytywne myślenie. Trzymam za Ciebie kciuki :)
 
Aha czyli juz bierzesz , no jeśli Ci się uda przesunąć na czwartek to tak zrob ,a jeśli nie to zebys miala chociaz tą jedną bete i progesteron, plamienia czasem się zdarza, a nie dasz rady dzis bety zrobic i w środę, bo u mnie w lab nawet o 24 mozna zrobic
No właśnie u mnie w laboratorium to graniczy z cudem. Tu nie robią tu tylko w wybrane dni i wkoncu udało mi się na jutro umówić do szpitala ale tez tylko od 7.30 do 10.00 dla mnie to dziwne . Mowie ze prywatnie chce zrobić to nie tylko ze skierowaniem.... Ja miasta mam 20 km wiec może dlatego tu w okolicy robią takie problemy w laboratorium.
 
reklama
Cześć pisze tutaj bo nie wiem już co myśleć. Okres powinnam teoretycznie dostać 5.07 ale 3.07 jednorazowo miałam delikatne różowe plamienie przy korzystaniu z toalety. Potem był spokoj i wczoraj 6.07 znowu miałam takie plamienie jeden raz na papierze oprócz tego sucho bez żadnych bólów. Dzisiaj 7.07 przy porannym moczu był już to kolor brązowy ale tez było tego mało. Zaznaczę ze koedy mi się takie plamienie zdarzało to od razu dostawałam okres maksymalnie po kilku godzinach. Czy któraś z was tak miała i okazało się ze to ciąża a może wskazuje to na jakies problemy zdrowotne? W dniach płodnych był stosunek wiec ciąża teoretycznie jest możliwa prosze o odpowiedz.
 
Do góry