reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

mnie boli a nadżerki nie mam. A ginekolog co mówi na temat tego bólu? Ja w sumie nawet z moim nie rozmawiałam. Uważamy przy niektórych pozycjach i tyle. A jak u Ciebie jest?
Wiesz może być wiele czynników. Chociażby inna budowa anatomiczna. Już po wszystkim, miałam zabieg wymrażania nadżerki. Teraz ból nie występuje. I uprzedzam, że nie miałam żadnych innych objawów typu upławy, nieregularne cykle itp. Poszłam na wizytę, pani zajrzała, zrobiłyśmy cytologię i wyszło szydło z worka. Niestety była już tak duża, że podjęłyśmy kroki żeby ją zatrzymać.
 
reklama
W plotkach o Tobie było więcej prawdy niż sądziłam [emoji2356]
Ty po prostu nie rozumiesz...
Z tobą jest za to ciut inaczej.
Śmiejesz się i krytykujesz inne osoby.
Musisz mieć wiele kompleksów lub nie akceptować czegoś.. Ale to już twój problem. Nie psuj przynajmniej dnia komuś innemu [emoji846][emoji846]
Życzę Ci miłej spokojnej nocy i mniej jadu

Pozdrawiam serdecznie
 
Dziewczyny wy naprawdę wolicie się kłócić, wyżywać, wyśmiewać i obrażać zamiast spróbować zrozumieć?
Są różne wątki, każdy o czymś innym. Ten dotyczy dwoch kresek w marcu. Są tu przeróżne dziewczyny, takie co starają się 10 lat, rok, jeden cykl. Każda kolejny cykl przeżywa inaczej. Ale Wy zrobiłyście sobie przez chwilę tutaj piaskownice do wygłupów z testowania dlatego zapytałam czy naprawdę macie to w planach i czy to dyskusja na ten wątek.
Życzę Wam, żeby każda z Was mogła sie tu pochwalić w marcu pięknymi kreskami i mam nadzieję, że chociaż spróbujecie przeczytać to ze zrozumieniem
przecież Pani Szefowa tak twierdzi[emoji23]
 
Dziewczyny wy naprawdę wolicie się kłócić, wyżywać, wyśmiewać i obrażać zamiast spróbować zrozumieć?
Są różne wątki, każdy o czymś innym. Ten dotyczy dwoch kresek w marcu. Są tu przeróżne dziewczyny, takie co starają się 10 lat, rok, jeden cykl. Każda kolejny cykl przeżywa inaczej. Ale Wy zrobiłyście sobie przez chwilę tutaj piaskownice do wygłupów z testowania dlatego zapytałam czy naprawdę macie to w planach i czy to dyskusja na ten wątek.
Życzę Wam, żeby każda z Was mogła sie tu pochwalić w marcu pięknymi kreskami i mam nadzieję, że chociaż spróbujecie przeczytać to ze zrozumieniem
Jeśli chodzi o testowanie każdy może testować kiedy sobie chce takie jest moje zdanie :) mogą nawet testować jak nie współżyły może ktoś jest wiatropylny, kto wie 😅 a 2 kreski w marcu nie dotyczą Nas? że nie możemy sie wypowiedzieć odnośnie tego kiedy będziemy testować?
Skończ głupi temat. Mamy prawo pisać tam gdzie chcemy. TWOJE WPISY TEŻ NIE DOTYCZĄ 2 KRESEK W MARCU a Jedak tu piszesz swoje zbędne przemyślenia :)
 
Dziewczyny wy naprawdę wolicie się kłócić, wyżywać, wyśmiewać i obrażać zamiast spróbować zrozumieć?
Są różne wątki, każdy o czymś innym. Ten dotyczy dwoch kresek w marcu. Są tu przeróżne dziewczyny, takie co starają się 10 lat, rok, jeden cykl. Każda kolejny cykl przeżywa inaczej. Ale Wy zrobiłyście sobie przez chwilę tutaj piaskownice do wygłupów z testowania dlatego zapytałam czy naprawdę macie to w planach i czy to dyskusja na ten wątek.
Życzę Wam, żeby każda z Was mogła sie tu pochwalić w marcu pięknymi kreskami i mam nadzieję, że chociaż spróbujecie przeczytać to ze zrozumieniem
napisze jeszcze raz. ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM! nie jesteś w naszych głowach nie wiesz jakie mamy historię i co przeżywamy. Każda reaguje i radzi sobie z sytuacja w jakiej jest inaczej. I przypominam że to Ty zaczęłaś nas obrażać. A czytając poprzednie 'zadymy zaryzykuje i powiem moje zdanie... Jesteś mistrzem odwracania kota ogonem!
Zaznacze po raz kolejny i mam nadzieję ostatni bo nie chce już wchodzić w dyskusje.
Szanuję i podziwiam każda z Kobiet która tu jest i każda zasluguje na szczęście i spełnienie. Tego każdej życzę! Nie miałam nawet przez chwilę złych intencji.
Myślę że warto popracować nad zyczliwszym zwracaniem się do innych.
 
A masz jakiś zeszyt w których porównujesz testy? To jest dobry patent ponieważ widzisz co sie dzieje, czy ciemnieje. U mnie najciemniejsze były 12 i 13 dnia cyklu w żadnym innym był znikomy zarys więc przypuszczam że wtedy był skok LH

Aplikacja Premom jeśli nie masz pod ręka zeszytu robi to samo i wylicza stosunek kreski testowej do kontrolnej [emoji3526]
 
reklama
Myślę że warto popracować nad zyczliwszym zwracaniem się do innych.

Ja tak tylko dla ścisłości, bo tak sobie poczytałam co to tu się wyrabiało i z waszej strony tez tej życzliwości chyba zabrakło. A mogła się ta rozmowa potoczyć zupełnie inaczej, jednak każda z was dolała oliwy do ognia. Każda. To nie było jednostronne [emoji6] ale to tylko taka obserwacja [emoji14] a zaczęło się od zwykłego „po co” [emoji6]
 
Do góry