reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Mam pytanie czy wasze maluszki też tak wkładają rączki do buzi po prostu na potęgę kupiłam już gryzak ale jeszcze go nie interesuje Smoczek też to nie to aby spuścić malego z oka to od razu piastka do buzi I śsie Jak sobie z tym radzicie?
 
reklama
Jak radzicie sobie z pieluszkowym zapaleniem skóry?
Młody zaczął przesypiać całe noce przez co pojawiły się zaczerwienienia i małe krostki w miejscach intymnych. Smaruje to linomagiem ale nie pomaga...
U mojego takie krosty wyskoczyły po godzinie w pieluszce happy nam pomaga ziajka krem do pupy.
 
Mam pytanie czy wasze maluszki też tak wkładają rączki do buzi po prostu na potęgę kupiłam już gryzak ale jeszcze go nie interesuje Smoczek też to nie to aby spuścić malego z oka to od razu piastka do buzi I śsie Jak sobie z tym radzicie?
To normalne... taki etap teraz mają...mój tez cały czas wpycha rączki do buzi...
 
Wątpię by pampersy bo używamy tych samych od początku. Zobaczę z bepanthenem lub sudocremem, jak nie zejdzie to we wtorek mamy szczepienia to porozmawiam z pediatrą 🙂
Z pieluszkami różnie bywa. Tyle osób zachwala Dada a u nas po 3 sztukach odparzenia. Kuzynka nie mogła u dziecka pampers Pure a to nasz numer 1. To chyba jak z jakimś kremem bądź balsamem - jeden będzie zadowolony a drugi nie :)
 
Dziewczyny mam pytanie... chrzcilyscie już dzieciaczki swoje? Jak to widzicie taka imprezę w czasie pandemi? No bo restauracje zamknięte więc zostaje tylko impreza domowa... zapraszacie cala rodzinkę czy tylko chrzestnych?
Ja myślę zrobić chrzest jak będzie ciepło. Może coś do tego czasu otworzą a jak nie to w domu i najbliższych. Chociaż patrzeć co się dzieje to raczej nie otworzą 😐
 
Jak radzicie sobie z pieluszkowym zapaleniem skóry?
Młody zaczął przesypiać całe noce przez co pojawiły się zaczerwienienia i małe krostki w miejscach intymnych. Smaruje to linomagiem ale nie pomaga...
U mnie mała odparzylo i te kazała używać linomag i 2 3 razy dziennie tormentiol i zeszło
 
Mam pytanie czy wasze maluszki też tak wkładają rączki do buzi po prostu na potęgę kupiłam już gryzak ale jeszcze go nie interesuje Smoczek też to nie to aby spuścić malego z oka to od razu piastka do buzi I śsie Jak sobie z tym radzicie?
U mnie jest to samo. Tylko chwilę nie patrze i już pół rączki w buzi
 
Dziewczyny mam pytanie... chrzcilyscie już dzieciaczki swoje? Jak to widzicie taka imprezę w czasie pandemi? No bo restauracje zamknięte więc zostaje tylko impreza domowa... zapraszacie cala rodzinkę czy tylko chrzestnych?
Jeszcze nie chrzcilismy. Czekamy aż będzie cieplej.Zaprosze tylko najbliższą rodzinę.
Jak radzicie sobie z pieluszkowym zapaleniem skóry?
Młody zaczął przesypiać całe noce przez co pojawiły się zaczerwienienia i małe krostki w miejscach intymnych. Smaruje to linomagiem ale nie pomaga...
W szpitalu polecili maść pięciornikową- kosztuje grosze i działa cuda.
Mam pytanie czy wasze maluszki też tak wkładają rączki do buzi po prostu na potęgę kupiłam już gryzak ale jeszcze go nie interesuje Smoczek też to nie to aby spuścić malego z oka to od razu piastka do buzi I śsie Jak sobie z tym radzicie?
Cała pięść albo palce 😀, nie walcze z tym. Do tego puszcza sporo śliny 🤦
 
reklama
Zaliczyliśmy wizyte u neonatologa-zalecił rehabilitacje. Chirurg mówi, że to ryzyko- stomia może sie zapaść lub jelito może wyjść na zewnątrz. Zobaczymy co na to fizjoterapeuta.
Jaś skończył dziś 15 tyg, waży 6100 😀
Leżąc na pleckach potrafi zaprzeć sie na nogach i podnosi pupe do góry, a co za tym idzie lekko sie przemieszcza 😅
 
Do góry