reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża pozamaciczna, HSG

ania81381

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
38
Witam, w lipcu zaczęłam starania się o 2 ciąże. Poszło za pierwszym razem, 2 kreski a tu ciąża pozamaciczna. 1 ciąża poród naturalny, nigdy nie miałam problemów ginekologicznych idealna cytologia. Po laparoskopii, gdzie usunęli mi jajowod dostałam antybiotyk na 3 tyg doxycykline. Posiew ureaplasma mycoplasma chlamydia ujemne. Jutro mam mieć HSG i ogromnie boje się ze moj lewy a zarazem jedyny jajowod będzie niedrożny 😭 czy któraś była w podobnej sytuacji ??
 
reklama
Cześć,
mam podobną sytuację - w maju 2020 usuniecie jajowodu z cp.
Jutro mam HSG .
Mam nadzieję, że to badanie pomoże w dalszych staraniach.
A u Ciebie co wykazało?
 
Wyszło ze lewy jajowod drożny prawy częściowo :) ale będę unikać starań, gdy owulacja będzie z prawego. Nie chce powtorki. Badanie Troszkę tylko bolało, miałam uczucie rozpierania w środku. Po badaniu dostałam zapalenia pęcherza. Kończę leczenie furagina i zaczynam:)
Daj znać jak będziesz po badaniu !
 
Wyszło ze lewy jajowod drożny prawy częściowo :) ale będę unikać starań, gdy owulacja będzie z prawego. Nie chce powtorki. Badanie Troszkę tylko bolało, miałam uczucie rozpierania w środku. Po badaniu dostałam zapalenia pęcherza. Kończę leczenie furagina i zaczynam:)
Daj znać jak będziesz po badaniu !
Bardzo dobrze💪
Ja liczę tylko na lewy - prawego mam usuniętego po pęknięciu cp.
Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie a badanie tylko przypomni mu - po co jest:)
 
Cześć dziewczyny. Ja 24 lutego miałam drożność po cp. Oba jajowody drożne i dostałam zielone światło na starania. Dziś mam 26dc i za 2 dni powinnam dostać okres. Ciekawa jestem za którym razem się uda. Dajcie znać czy Wasze starania owocują 😉
 
Cześć dziewczyny. Ja 24 lutego miałam drożność po cp. Oba jajowody drożne i dostałam zielone światło na starania. Dziś mam 26dc i za 2 dni powinnam dostać okres. Ciekawa jestem za którym razem się uda. Dajcie znać czy Wasze starania owocują 😉
Trzymam kciuki żeby sie udało✊✊✊
 
Swietna wiadomość !😍 ja właśnie czekam na okres a zaraz po nim zaczynamy. Ciekawe czy się uda. Trzymam za Was kciuki ❤️
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja 24 lutego miałam drożność po cp. Oba jajowody drożne i dostałam zielone światło na starania. Dziś mam 26dc i za 2 dni powinnam dostać okres. Ciekawa jestem za którym razem się uda. Dajcie znać czy Wasze starania owocują 😉
miałaś jakieś objawy po badaniu ? Mnie do dziś okresowo kłuje jajnik ☹️
 
Do góry