reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Moje przyniosla pod pacha jak jakas teczke XD
Kurna, a czemu tego malego stworka tak za szyje trzymaja?
Lekarze mi sie wydaja tacy strasznie niedelikatni. Jak widzialam na roznych filmikach jak polozne myja dziecko i jak je przerzucaja jak tego kurczaka pod biezaca woda to az mi przykro bylo. Mam nadzieje, ze po porodzie bede miala sile zeby swoje dziecko sama umyc, a nie zeby jakies babiszony mi je szarpaly
 
reklama
Zazdroszczę takiej fotki. Zastanawiam się jak w dobie pandemii udało się ją zrobić. Pewnie poprosiła anestezjologa... Muszę nad tym pomyśleć .
1,5 tygodnia na pappę to jest mistrzostwo. To nie jest Nifty do Hongkongu wysyłane ... Podejrzewam że wynik są w stanie w 24 godziny uzyskać i tylko komuś się musi chcieć te wyniki skorelować z usg. U mnie się czeka tydzień ... co i tak uważam długo i za niepotrzebny stres, bo myślę że dałoby radę to szybciej ogarnąć ;)))
 
Moje przyniosla pod pacha jak jakas teczke XD
Kurde, biedne malenstwo. Pomysl sobie - zyjesz sobie 9 miesiecy w ciasnym ciepelku, jest ci tam przyjemnie i milo. Nagle Cie wyciagaja, swiatlo daje po gałach 😛 piździ jak w kieleckiem i jeszcze zamiast ciepełka osoby, ktora sie Toba zajmuje to Cie trzymaja jak kurczaka. Szkoda, ze malzonek nie bedzie mogl byc ze mna, bo bym go poprosila zeby ta pielegniare / polozna tez tak chwycil i zapytal czy jej milo 😁
 
Zazdroszczę takiej fotki. Zastanawiam się jak w dobie pandemii udało się ją zrobić. Pewnie poprosiła anestezjologa... Muszę nad tym pomyśleć .
1,5 tygodnia na pappę to jest mistrzostwo. To nie jest Nifty do Hongkongu wysyłane ... Podejrzewam że wynik są w stanie w 24 godziny uzyskać i tylko komuś się musi chcieć te wyniki skorelować z usg. U mnie się czeka tydzień ... co i tak uważam długo i za niepotrzebny stres, bo myślę że dałoby radę to szybciej ogarnąć ;)))
No, dziady wstretne ☹️ tzn.ja sie jakos mega nie stresuje, bo juz na USG wyszlo wszystko elegancko, a lekarz ma ten certyfikat FMF czy jak to sie zwalo i podobno naprawde dobry specjalista, wiec raczej traktuje ten wynik pro-forma, ale mimo wszystko mogliby sie pospieszyc 😛
A na NIFTY ile sie czeka? Mam pod koniec marca, to pewnie dopiero gdzies w polowie kwietnia sie dowiem co tam?
 
Powiem Wam że młoda chyba przyniosła rotawirusa z przedszkola, ja się chyba zastrzelę. Ona na szczęście nie ma objawów (ja tu po raz kolejny jestem wdzięczna szczepieniu na rota), ale nas już łapie. A z przedszkola pisali żeby dzieci obserwować bo się zdarzały wymioty i biegunki. Ostatnio przy rota tak nas sieklo z mężem ze nie było komu wstać z łóżka, a teraz z dodatkowymi mdłości ami ciążowymi to już nawet nie chce myśleć :/
 
Kurde, biedne malenstwo. Pomysl sobie - zyjesz sobie 9 miesiecy w ciasnym ciepelku, jest ci tam przyjemnie i milo. Nagle Cie wyciagaja, swiatlo daje po gałach 😛 piździ jak w kieleckiem i jeszcze zamiast ciepełka osoby, ktora sie Toba zajmuje to Cie trzymaja jak kurczaka. Szkoda, ze malzonek nie bedzie mogl byc ze mna, bo bym go poprosila zeby ta pielegniare / polozna tez tak chwycil i zapytal czy jej milo 😁
Dodam że np. po cesarce nie możesz 12 godzin się ruszyć ani nawet dobrze kiwnąć głową;)) i masz dziecko które płacze w tym łóżeczku przy sobie to dzwonisz dzwoneczkiem, ono dalej płacze aż ktoś z personelu łaskawie przyjdzie ;))) Jak przyjdzie to przerzucą jak kurczaka. Nie wierzyłabym, że pozwolą Ci kapać czy panikować przy badaniach ;)) Zabierają na badaniach i za 30 minut rozwożą jak catering po oddziale ;)))
 
reklama
Do góry