reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie objawy

reklama
U nas to były dreszcze, suchy kaszel, brak apetytu i brak węchu i smaku. Po 11 dniach wrócił apetyt i ustał kaszel. Partner dalej nie ma węchu i smaku.
 
Silny ból pleców, głowy i zatok. minęło po ok 4 dniach plus utrata węchu i smaku na 3 tygodnie
 
1 dzień ból kości, później jakby przeziębienie i zatoki ,po tygodniu brak wechu i smaku ,wróciło mi chyba po 2/3 tygodniach
 
Kaszel, gorączka przez 5 dni którą ciężko było jakkolwiek zbić, duszności, nudności, metaliczny posmak w ustach, bardzo duże osłabienie (przejście do łazienki wiązało się z tym że jak już do niej dojdę to zacznie mi się robić czarno przed oczami)
 
Dziś mija 12 dzień od pierwszych objawow. Pierwsze dni lekki ból gardła, ból mięśni. Katar, delikatne dusznosci. Od wczoraj mega osłabienie, przejście do wc to wyczyn... dziecko zero objawow
 
U męża ból zatok, skóry głowy i ogolnie ból całego ciała.
U mnie ból oczodołów, dzień bolały mnie zatoki i na 15 dni straciłam węch..
Dziecko, wtedy 6 miesięcy jeden dzień gorączki, ale nie wiem czy związana z covidem czy zębami.
 
reklama
Do góry