reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża hej

reklama
Hej dziewczyny,
Bylam przedwczoraj na becie -5719 wiec stwierdziłam że idę na USG lekarz potwierdził że jest pęcherzyk lecz narazie nie ma zarodka z USG wyszedł 5 tydzień , przepisał tabelki na podtrzymanie ciąży i kazał przyjść za dwa tygodnie. Myślicie że jest nadzieja że wszystko będzie ok ? Chce też dodać że ok. dwa tyg temu miałam robione zdjęcie RTG więc było to gdy tak naprawdę był dopiero pierwszy tydzień.
Spokojnie... Ja w swojej pierwszej ciąży byłam z mężem na dwutygodniowym wyjeździe wyjeździe swiateczno- noworocznym (nie wiedziałam że jestem w ciąży) wić była sauna, solar, naświetlanie promieniami UV, drinki i hulanki ... O ciąży dowiedziałam się 12 dni po powrocie... Dziecko ma dziś 18 miesięcy i wszystko z nią ok. Natura jakoś to tak wymyslila że na początku chroni malenstwo
 
Ja mam trochę podobną sytuację.
Ostatni okres 10.03
9.04 bhcg 93
12.04 bhcg 638
14.04 bhcg 1844
Wydaje się że rośnie spoko, wizyta umówioną na 26.04 ale od 18.04 zaczęłam plamić. 19.04 wybrałam się do gina z nastawieniem że zobaczę serduszko a on że pusty pęcherzyk. Dał leki na podtrzymanie i 26.04 na kontrolę. Czy któraś z Was tak miała?
(dzisiaj kolejny raz zrobiłam bhcg i czekam na wynik)
 
Do góry