reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak zarodka , puste jajo

Agnieszkaxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2024
Postów
39
Cześć dziewczyny 😢 bede Wdzięczna za poradę .
We wtorek dowiedziałam się , ze nie ma zarodka . Pęcherzyk 25mm i pęcherzyk zoltkowy . Lekarz kazał przyjść za tydzień ale nierozumiem zbytnio po co . Prawie nic mi nie mówił. Diagnoza : prawdopodobnie puste jajo wizyta za tydzień . Raczej nie ma sensu czekać tydzień ale niw wiem co się robi w takiej sytuacji? podobno natura sama się oczyści .. czy ja powinnam jechać do szpitala lub iść do innego ginekologa aby dał skierowanie ? Pierwszy raz mam taką sytuacje i nie wiem co mam zrobić . Na usg jest jeszcze jakby jeden pęcherzyk i dosłownie nie wiem co to jest , bardzo się boje 😢Lekarz nic prawie nie mówił a ja nie wiem czy w takiej sytuacji trzeba czekać aż organizm zacznie sam
 
reklama
Cześć dziewczyny 😢 bede Wdzięczna za poradę .
We wtorek dowiedziałam się , ze nie ma zarodka . Pęcherzyk 25mm i pęcherzyk zoltkowy . Lekarz kazał przyjść za tydzień ale nierozumiem zbytnio po co . Prawie nic mi nie mówił. Diagnoza : prawdopodobnie puste jajo wizyta za tydzień . Raczej nie ma sensu czekać tydzień ale niw wiem co się robi w takiej sytuacji? podobno natura sama się oczyści .. czy ja powinnam jechać do szpitala lub iść do innego ginekologa aby dał skierowanie ? Pierwszy raz mam taką sytuacje i nie wiem co mam zrobić . Na usg jest jeszcze jakby jeden pęcherzyk i dosłownie nie wiem co to jest , bardzo się boje 😢Lekarz nic prawie nie mówił a ja nie wiem czy w takiej sytuacji trzeba czekać aż organizm zacznie sam
Ale czemu nie chcesz poczekać tego tygodnia? Co Ci to zmieni? Lekarz chce zobaczyć, upewnić się. I potem lekarz Cie odpowiednio pokieruje.
 
Dostaniesz skierowanie do szpitala, ale dopiero za tydzień. Lekarz chce upewnić się. W szpitalu pewnie powtórzą usg, są różne szkoły, ale zazwyczaj podają tabletki i sama sie oczyścisz, jeśli nie zrobią zabieg łyżeczkowania. Przykro mi, tak sie niestety zdarza. W którym jesteś tygodniu?
Z usg 6 tydzień 5 tydzien
 
Jeśli jest pęcherzyk żółtkowy to jest prawdopodobieństwo,że zarodek też się pojawi dlatego lekarz pewnie chce poczekać. Więc stosuj się do jego zaleceń.
 
reklama
Trzymamy kciuki! Może być i tak, że sprzęt nie był najlepszy. Jaki lekarz Ci powie "Coś tam widzę, ale niedokładnie, bo to USG już stare..."? Poczekaj, nie trać jeszcze nadziei. Tu mamy masę takich historii, kiedy wszyscy mówili, że to puste jajo, a na izbie przyjęć okazało się, że serduszko bije i wszystko dobrze.
 
Do góry