reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka beta hcg

Widoczne ciałko żółtkowe. Pęcherzyk w piątek mial 5 mm dziś już prawie 14mm. Dostałam skierowanie do endokrynologa i na glukozę ze względu na cukier powyżej normy. Za dwa tygodnie kolejna wizyta.
 
reklama
A lekarz ma dobre USG? Przy takiej becie to już powinien być widoczny zarodek. Wrzuć zdjęcie wyniku bety z wczoraj. Na pewno tam było 18tys. a nie np. 1800,0 ??
Też mi to przeszło przez myśl ale u mnie w dniu kiedy byłam na usg 5+6 też był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy (zarodka nie było widać), kazał mi zrobić betę i była prawie 20 tys. Dwa dni później zrobiłam kolejna (znów z jego zalecenia bo sama nie jestem fanką robienia bety na tym etapie) i byla 38 tys a 6+2 był już zarodek z sercem. Chociaż faktycznie tu może być wina słabego sprzętu bo nie ukrywam że u tego mojego lekarza też był fatalny właśnie.
 
reklama
Też mi to przeszło przez myśl ale u mnie w dniu kiedy byłam na usg 5+6 też był pęcherzyk ciążowy i żółtkowy (zarodka nie było widać), kazał mi zrobić betę i była prawie 20 tys. Dwa dni później zrobiłam kolejna (znów z jego zalecenia bo sama nie jestem fanką robienia bety na tym etapie) i byla 38 tys a 6+2 był już zarodek z sercem. Chociaż faktycznie tu może być wina słabego sprzętu bo nie ukrywam że u tego mojego lekarza też był fatalny właśnie.
Ja mam kolejna wizytę za dwa tygodnie. Super czyta się takie wiadomości 😍 😍
 
Do góry