reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Jezeli w objawy mogę wliczyc permanentne zmęczenie, wczesne wieczorne zgony, odrazu po przyłożeniu glowy do poduszki i wracajacy smak ogórka o godzinie 11 tej ,gdy byl jedzony o 7 mej to tak .. mam :D

Dzis 8t0d
Ooo to ja bez ciąży zaliczam zgony:)
W pierwszej ciąży miałam wymioty codziennie do 6miesiaca:( oby teraz tak nie było....
 
reklama
Dla mnie w ciazy najgorsze byly wymioty, dramat, do 5 miesiaca nawet po 3 razy dziennie. I mdlosci od rana do nocy. Jak tylko sobie przypomne 😵. Oby w drugiej bylo lzej bo nie wiem jak ja sobie bym poradzila z takim samopoczuciem i dzieckiem u boku 🤣
 
Dla mnie w ciazy najgorsze byly wymioty, dramat, do 5 miesiaca nawet po 3 razy dziennie. I mdlosci od rana do nocy. Jak tylko sobie przypomne 😵. Oby w drugiej bylo lzej bo nie wiem jak ja sobie bym poradzila z takim samopoczuciem i dzieckiem u boku 🤣
to prawda, ja wymiotowałam praktycznie do samego końca. Schudłam prawie 15kg przez całą ciążę... liczę, że druga będzie łaskawsza i bez haftowania
 
Ja niestety pasuje ze staraniami, przynajmniej na kilka miesiecy. Bylam u gina i mam bardzo zaawansowana endometrioze z ogromnymi torbielami na jajnikach. Poki co mam leki, mam brac i za 3 miesiace zobaczymy, jezeli nic nie ruszy to wtedy operacyjnie sie pozbywamy. No a przy operacji to nikt nie wie czy te jajniki da sie uratowac. 😞
Mialam przypuszczenia bo mialam silne bole brzucha przy @, plamienia itp. W ciagu ostatnich 6 miesiecy sie tak cholera prawdopodobnie rozrosla.
 
reklama
Ja niestety pasuje ze staraniami, przynajmniej na kilka miesiecy. Bylam u gina i mam bardzo zaawansowana endometrioze z ogromnymi torbielami na jajnikach. Poki co mam leki, mam brac i za 3 miesiace zobaczymy, jezeli nic nie ruszy to wtedy operacyjnie sie pozbywamy. No a przy operacji to nikt nie wie czy te jajniki da sie uratowac. 😞
Mialam przypuszczenia bo mialam silne bole brzucha przy @, plamienia itp. W ciagu ostatnich 6 miesiecy sie tak cholera prawdopodobnie rozrosla.
Nie taki diabeł straszny:)
Mam edno ll stopnia torbiele usuwane kilka razy.. ciągle dziady odrastały....
Po ciąży wszystko znikło
Pamiętaj tej francy nie da się pozbyć:(ale można ją wyciszyć:)
Trzymam kciuki:)
 
Do góry