reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Hej dziewczyny ☺️ ja jestem dziwna, bo jeszcze w ciąży marzę o następnej. Chciałabym mieć min 3 dzieci ☺️ bardzo długo nie.moglam zajść w ciążę, ale w końcu niespodzianka przyszła w postaci dwóch kresek i ma już 13 miesięcy. Teraz jestem w 9 miesiącu, ale już marzę o Jeszcze jednym dzidziusiu, z tym że bardzo chciałabym dziewczynke albo bliźniaki 😁 Wiem, najpierw muszę urodzić, ale zostawię już teraz komentarz, chwilę będę musiała odczekać i może może się uda mi się szybko.wrocic do tematu😁 trzymam kciuki za Was i do usłyszenia za jakiś czas😉
To obie jestesmy dziwne. Ja urodzilam drugie (chcielismy miec dwoje) wrocilam po porodzie do domu i oznajmiłam mężowi, ze chce jeszcze jedno i bez dyskusji 🤣😂
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Mam już 11miesiecznego synka,którego karmiłam kp. Teraz jest różnie czasem dostaje raz czasem wgl. Od początku staramy się z mężem o rodzeństwo, niestety bez rezultatów. W tym msc dostałam pierwszy raz @. Za msc muszę wrócić muszę do pracy a obawiam się że mimo starań nie uda mi się zajść w ciążę.mam 26lat. Jest mi smutno bo kuzynka która się nie starała,karmi dużo udało jej się zająć. Czy macie jakieś sposoby ?
 
Czesc dziewczyny,
Mam już 11miesiecznego synka,którego karmiłam kp. Teraz jest różnie czasem dostaje raz czasem wgl. Od początku staramy się z mężem o rodzeństwo, niestety bez rezultatów. W tym msc dostałam pierwszy raz @. Za msc muszę wrócić muszę do pracy a obawiam się że mimo starań nie uda mi się zajść w ciążę.mam 26lat. Jest mi smutno bo kuzynka która się nie starała,karmi dużo udało jej się zająć. Czy macie jakieś sposoby ?

Myślę, że skoro dopiero wrócił Ci okres, a więc jako taki cykl to właściwie tak jakbyś dopiero zaczynała. Każdej kobiecie po porodzie @ wraca w różnym czasie, nawet po każdej ciąży inaczej. Jeżeli niedawno miałaś pierwszy @ to ok. 2 tygodnie wcześniej miałaś pierwszą owulacje. Karmisz już długo, ilość karmień się zmniejszyła, więc podejrzewam, że nie będziesz miała problemu z zajściem w ciążę. Ja w drugą ciążę zaszłam w 4 cs, a syna rok i 9 miesięcy jeszcze raz dziennie karmiłam, czasami dwa. 😀
 
Myślę, że skoro dopiero wrócił Ci okres, a więc jako taki cykl to właściwie tak jakbyś dopiero zaczynała. Każdej kobiecie po porodzie @ wraca w różnym czasie, nawet po każdej ciąży inaczej. Jeżeli niedawno miałaś pierwszy @ to ok. 2 tygodnie wcześniej miałaś pierwszą owulacje. Karmisz już długo, ilość karmień się zmniejszyła, więc podejrzewam, że nie będziesz miała problemu z zajściem w ciążę. Ja w drugą ciążę zaszłam w 4 cs, a syna rok i 9 miesięcy jeszcze raz dziennie karmiłam, czasami dwa. 😀
Być może nie będzie problemu, jednak czytałam że pierwsze @ po porodzie są różne więc całe może łatwo nie być. Przepraszam za głupiae pytanie ale proszę o wyjaśnienie skrótu 'cs'' bo nie mwiem czy poprawnie rozszyfrował.
 
Witajcie staraczki. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia ponad 1.5 roku. Z pierwszym nie było wgl problemów . Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam więcej nie test
20210411_182656.jpg
ować.Dzisiaj jestem 4 dni przed @ , a że został mi ostatni test ciążowy to sobie go zrobiłam. Możecie go ocenić? Czy widzicie 2 kreskę?
 

Załączniki

  • 20210411_182121.jpg
    20210411_182121.jpg
    148,9 KB · Wyświetleń: 49
Witajcie staraczki. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia ponad 1.5 roku. Z pierwszym nie było wgl problemów . Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam więcej nie testZobacz załącznik 1258757ować.Dzisiaj jestem 4 dni przed @ , a że został mi ostatni test ciążowy to sobie go zrobiłam. Możecie go ocenić? Czy widzicie 2 kreskę?
Noooo jest kreseczka!!! 😍 Ja widzę!!!!

@Aaa_95 cs- cykl starań :*
 
Witajcie staraczki. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia ponad 1.5 roku. Z pierwszym nie było wgl problemów . Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam więcej nie testZobacz załącznik 1258757ować.Dzisiaj jestem 4 dni przed @ , a że został mi ostatni test ciążowy to sobie go zrobiłam. Możecie go ocenić? Czy widzicie 2 kreskę?
kurde! Krecha jest! Gratki ❤️ ja mam zamiar testować jutro. No zobaczymy czy coś wyjdzie. Raczej nie, ale coś tam z tylu głowy świta, bo jestem taka nerwowa, że ostatnio tak miałam w ciąży z pierworodnym ;)
 
kurde! Krecha jest! Gratki ❤️ ja mam zamiar testować jutro. No zobaczymy czy coś wyjdzie. Raczej nie, ale coś tam z tylu głowy świta, bo jestem taka nerwowa, że ostatnio tak miałam w ciąży z pierworodnym ;)
No ja dokładnie tak samo... chodzę od kilku dni taka nerwowa i zmęczona. Ale w sumie nawet nie pomyślałam że to ciąża . Jutro dla pewności kupię jeszcze test w aptece . Trzymam kciuki ✊🤞
 
Być może nie będzie problemu, jednak czytałam że pierwsze @ po porodzie są różne więc całe może łatwo nie być. Przepraszam za głupiae pytanie ale proszę o wyjaśnienie skrótu 'cs'' bo nie mwiem czy poprawnie rozszyfrował.

CS to cykl starań. Na początku na pewno cykle się regulują, ale to i tak nie potrwa raczej długo. Dopóki nie ma jakiś przyczyn niepłodności to nie ma powodu do stresu, bo nim się obejrzysz, a już będziesz w ciąży. Trzeba na spokojnie do tego podejść.😀
 
reklama
Witajcie staraczki. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia ponad 1.5 roku. Z pierwszym nie było wgl problemów . Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam więcej nie testZobacz załącznik 1258757ować.Dzisiaj jestem 4 dni przed @ , a że został mi ostatni test ciążowy to sobie go zrobiłam. Możecie go ocenić? Czy widzicie 2 kreskę?

Gratuluję i życzę nudnej, zdrowej ciąży. 👍😀
 
Do góry