reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Wczoraj powtórzyłam test. Są dwie grube krechy. Jedyne co mnie trapi , to fakt że jeszcze mam 2 dni do @ i się strasznie boję żeby nie przyszła... wiadomo jak to jest na początku...
Nie przejmuj się na zapas! Co ma być to będzie ale ciesz się że w ogóle się udało no z tego co widać to raczej można już gratulować [emoji3526] u mnie niestety nie ma opcji na takie kreseczki. Trzymam kciuki!
 
reklama
Dziewczyny to znowu ja. Jak pamiętacie jestem 11miesiecy po porodzie i dokładnie 27.03.21 dostałam miesiączkę. Byłam dziś u ginekologa na badaniu kontrolnym i stwierdził, że miałam już owulację i wszystko jest wporzadku. Tu pytanie do Was strasznie chce dzidziusia i współzylam w dni płodne z mężem, po jakim czasie ginekolog może stwierdzić ciążę? Chodzi mi o to, że może jednak doszło do zapłodnienia a na badaniu dopochwowym tego nie widać bo jest za wcześnie?
 
Ale torbiel była endometrialna czy zwykła? I zmagalas z endometrioza? Pytam żeby wiedzieć jaka drogę miałaś do pokonania [emoji3526] pocieszające to że tak szybko ci się udało po laparoskopii ale u mnie to już trochę trwa... I najgorsze jest to że nie pękają mi pęcherzyki. Jutro mi kontrolę u gina w pt wzięłam ovitrelle i ciekawe czy cos w tej kwestii się zmieniło po laparoskopii.

Nie, nie miałam endometriozy. Jakaś krwotoczna była, ale zgubili wynik badania histopatologicznego 🤦, więc do końca niewiadomo co to było. 🤷
 
Ostatnia edycja:
Czy mając w domu dwoje dzieci tez podejmuje się taka zdeterminowaną walkę? Ja będę próbować, porobie jakieś badania, ale w sumie niewiem do którego momentu. Wiadomo, gdybym nie miała dzieci, jedno to pewnie bym walczyła za wszelką cenę. Szukać kliniki leczenia nieplodnosci mając dwoje dzieci? Myślalam, że nigdy nie będę się nad tym zastanawiać. Raczej w drugą stronę, skoro za pierwszym razem udało się podwójnie.

Tak podejmuje, jeśli się tego pragnie. 😀 Nie ma znaczenia, które to dziecko moim zdaniem. Jedni nie chcą mieć dzieci w ogóle, inni chcą 10cioro. Istotne jest tylko to, że jest to dla kogoś ważne i podejmuje taka decyzję, która żyje w zgodzie z nim, bo to w końcu jego życie i ma mu być w nim dobrze. Poglądy innych nie sprawia, że przestanie o tym marzyć, więc lepiej walczyć i mieć szansę te marzenie spelnic. Ja mam w domu dwoje dzieci i będę działać aż do in vitro. Poddam się tylko, jeśli nie będę naprawdę miała żadnego innego wyjścia. 😀
 
Ostatnia edycja:
Tak podejmuje, jeśli się tego pragnie. 😀 Nie ma znaczenia, które to dziecko moim zdaniem. Jedni nie chcą mieć dzieci w ogóle, inni chcą 10cioro. Istotne jest tylko to, że jest to dla kogoś ważne i podejmuje taka decyzję, która żyje w zgodzie z nim, bo to w końcu jego życie i ma mu być w nim dobrze. Poglądy innych nie sprawia, że przestanie o tym marzyć, więc lepiej walczyć i mieć szansę te marzenie spelnic. Ja mam w domu dwoje dzieci i będę działać aż do in vitro. Poddam się tylko, jeśli nie będę naprawdę miała żadnego innego wyjścia. 😀
No narazie będę walczyć i próbować, niewiem jak długo. Mam 33 lata, za długo czekałam.
 
reklama
Do góry