reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staramy się

Dziewczyny ja się dołączę do tematu może coś podpowiecie. A więc ostatnią miesiączkę miałam 14 grudnia a że mam cykle 26 dni więc następną powinnam mieć około 8 stycznia. Po powrocie z zabawy sylwestrowej zauważyłam plamienie i trwa 3 dzień. Jest to krew czerwona ale jest jej znacznie mniej niż przy zwykłej miesiączce. Dodam że staramy się o dzidziusia a tu takie dziwne krwawienia w czasie cyklu.
 
reklama
Dziewczyny ja się dołączę do tematu może coś podpowiecie. A więc ostatnią miesiączkę miałam 14 grudnia a że mam cykle 26 dni więc następną powinnam mieć około 8 stycznia. Po powrocie z zabawy sylwestrowej zauważyłam plamienie i trwa 3 dzień. Jest to krew czerwona ale jest jej znacznie mniej niż przy zwykłej miesiączce. Dodam że staramy się o dzidziusia a tu takie dziwne krwawienia w czasie cyklu.
Może owulacja się przesunęła i było to plamienie okołoowulacyjne, albo implantacyjne.
 
Hej :) jestem w podobnej sytuacji. Okres powinnam dostać wczoraj ale mimo silnego bólu brzucha nie pojawił się. Dziś również odczuwam ból brzucha+dodatkowo bolą mnie piersi od kilku dni, czego nie miałam nigdy wcześniej. Zrobiłam test przed terminem i był negatywny. Dziś jest dzień po terminie ale jakoś nie mam odwagi zrobić kolejnego testu 🙈Zbija mnie z tropu ten silny bok brzucha i uczucie że lada moment okres się pojawi. Poczekam jeszcze kilka dni jak rozwinie się sytuacja ;) Daj znać co wyjdzie u Ciebie :)
Od wczoraj również czuję sie identycznie, dziś wręcz byłam pewna że dostałam okres. Powinnam dostać wczoraj, i testu jeszcze w spodziewaną miesiączkę nie robiłam, tylko przed. Zrobię w sobotę rano, wtedy powinnam mieć już raczej pewny wynik. ✊🏻🫣
 
Od wczoraj również czuję sie identycznie, dziś wręcz byłam pewna że dostałam okres. Powinnam dostać wczoraj, i testu jeszcze w spodziewaną miesiączkę nie robiłam, tylko przed. Zrobię w sobotę rano, wtedy powinnam mieć już raczej pewny wynik. ✊🏻🫣
Mi dzisiaj mija 2 dzień po terminie miesiączki. Po dwóch dniach okropnego bólu brzucha, dziś był spokój, ale czuję dziwne parcie na pęcherz. Już sama nie wiem o co chodzi....🤔 Jakoś nie mam przeczucie że to ciąża, ale jutro rano dla pewności zrobię test.
 
Mi dzisiaj mija 2 dzień po terminie miesiączki. Po dwóch dniach okropnego bólu brzucha, dziś był spokój, ale czuję dziwne parcie na pęcherz. Już sama nie wiem o co chodzi....🤔 Jakoś nie mam przeczucie że to ciąża, ale jutro rano dla pewności zrobię
W takim razie daj znać co wyszło 😃
 
reklama
reklama
Do góry