reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udało się!!

Ooo nie...wszystkie dla ciebie??...Elzbietko...podziel się z koleżankami :)
Ja też bardzo potrzebuję fasolkowych fluidków ::) ;) :)
 
reklama
Ja tez chce troche fluidkow  ::) .... zostalo cos dla mnie ??  ??? ... a od Ciebie Elzbietko to beda takie big fluidki :)
 
cześ dziewczyny
podsyłam wam jeszcze troche fluidków :laugh: :D :D :D ;) ;) ;) ;) ;)
muszę się pochwalić wczoraj byłam na usg wszystko jest ok :D na 100% będzie Michałek i mimoże do porodu jeszcze 5 tyg to waży już 1910 bardzo jestem szczęśliwa :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
tetla bardzo ale to bardzo Gratuluje :) i zycze duzo sily przy porodzie a pozniej wiele radosci :)
 
reklama
Witajcie wszystkie przyszłe mamusie! Postanowiłam przesłać Wam za pośrednictwem tego postu ciążowe fluidki! 3mam za Was kciuki! Wiem jak to jest czekać na te 2 kreseczki na teściku. Nie poddawajcie się i cierpliwie poczekajcie. Warto! A jeśli w to zaczynacie wątpić to powiem Wam, że ja czekałam sporo na moją fasolkę i byłam zrozpaczona, że ciągle nic... Wyłam już potem na każdą miesiączkę pojawiającą się jak na złość w terminie. Potem byłam załamana i zrozpaczona kiedy moja kumpela, która niekoniecznie starała się o dziecko zaszła w ciążę. Byłam wręcz zazdrosna! Pytałam dlaczego nie ja?
Ja, która tak bardzo czekam na maluszka! Wszystko przygotowałam na jego przybycie! Ustabilizowana sytuacja życiowa, super warunki. I wiecie co? Oczekiwanie na dziecko uczy pokory. Naprawdę. Ale nie wolno tracić wiary. Mnie spotkała nagroda. Zaszłam wreszcie w ciążę i okazało się wkrótce, że termin porodu mam na rewelacyjny moment jeśli chodzi o prace i urlop no i jest wielce prawdopodobne, że nasza dzidzia urodzi się na naszą rocznicę ślubu,a jeśli nie, to w jej pobliżu! No a pod moim serduszkiem mieszka upragniona dziewczynka. I wszystko układa się super!
Marzenia się naprawdę spełniają! Same się o tym wkrótce przekonacie. Tego Wam życzę z całego serca, a nawet z 2ch! Bo z mojego i mojej Kruszynki!
 
Do góry