reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Udało się!!

Prawdopodobnie juz taki watek gdzies jest, ale jako ze jeszcze nie orientuje sie na forum, dlatego zalozylam nowy temat. ;D

Chcialam wszystkich Was serdecznie przywitac. Mam na imie Karolina i oczekuje na malenstwo 10 sierpnia. W tej chwili zaczelam 10 tydzien ciazy i jestem bardzo szczesliwa przyszla mamusia. Ciaza byla w 100% planowana, dlatego oboje z mezem spacerujemy teraz w "chmurach".
Poza idealnymi wynikami badan mam jednak jeden problem - zbyt wysokie cisnienie (skaczace). Normalnie w domku jest ono zupelnie normalne, natomiast jak przychodze do mojego ginekologa - skacze do wartosci 160/100. Polozna powiedziala mi dzisiaj, ze moze to doprowadzic do odklejenia lozyska no i zaczelam sie martwic. Jestem od kilku tygodni na tabletkach na nadcisnienie, ponoc nieszkodliwych dla plodu, i troszke spadlo. Eh... Bo mi sie smutno zaczyna robic... A tu taka radosc. 24 stycznia zobacze w koncu moje malenstwo na USG, juz nie moge sie doczekac.

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam goraco :D
 
reklama
hej,witaj! chyba rzeczywiście gdzieś już jest taki wątek, a wtedy Elżbietka Cie przeniesie :) ale dobrze, że tu napisałaś, bo inaczej bym Cie pewnie nie zauważyła, a tak mogę Ci pogratulować i jeszcze raz powitać :)
 
Witaj!!! Nic się nie martw. Z nami będzie raźniej. Gratuluję przyszłego maleństwa.
A ja już mam :laugh: :laugh: :laugh:
 
Witam Cie serdecznie i gratuluje dzieciatka :)

Z tym cisnieniem to rzeczywiscie nie fajna sprawa, ale nie zastanawialas czy to nie ma zwiazku z wizytami u gin?? moze sie denerwujesz , czy wszystko bedzie w porzadku , a jak wiadomo cisnienie podskakuje... jak sama mowilas w domu jest wszystko w porzadku, tylko jak idziesz do gin. ... przemysl to i porozmawiaj ze swoim lekarzem :)

Pozdrawiam :-*
 
Z lekarzem rozmawialam, wie doskonale o tym. Niestety cisnienie tez skacze mi w innych sytuacjach stresowych. Dowiedzialam sie od niego, ze takie skokowe cisnienie moze doprowadzic wlasnie do odklejenia lozyska, wiec musze brac leki na nadcisnienie, zeby nic sie mojemu malenstwu nie stalo...
 
niom to slonko uwazaj bardzo na siebie i na fasolke ... zycze duzo wytrwalosci i powodzenia :) Wklej nam fotke jak juz bedziesz po USG , my rowniez chcemy zobaczyc Twoja kochana dzidzie :)
 
reklama
Nie pracuje, zrezygnowalam z koncem listopada, a w polowie grudnia sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy. Teraz mam w koncu czas zeby napisac prace magisterska - trzeba skonczyc studia, zanim fasolka sie pokaze :)
 
Do góry