reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Starające się 2008

reklama

Newfie

Narazie mama Nat...
Rozwiązania
0
No to chyba mi sie uda pierwsze wpisać... Oficjalnie ogłaszam - zaczynam starania na poważnie od tego cyklu (jeszcze mam @)

starajaca sie

Zaciekawiona BB
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
Mi zostal tydzien do okresu ale staram sie juz dosc duzo miesiecy i mam nadzieje ze wreszcie sie doczekamy z mezem.
No to jestesmy juz dwie :)

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to moze ja tez sie dopisze;-).....choc do staranek jeszcze troche ;-)
Ja koncze obecne opakowanie tabletek anty i odstawiam, potem 3 m-ce chcemy odczekac (takie zalecenia gin) - no i do dzieła:tak::-) Dokładnie tak jak pokazuje suwaczek:-)

betiinka

Lipcowe mamy'09
Rozwiązania
0
I ja sie dopisuje.
Zobaczymy co wyjdzie z sylwestrowych szalenstw:tak:

Newfie

Narazie mama Nat...
Rozwiązania
0
Ja mam już 2 nieudane próby za sobą... w 2006 ciąża obumarła w 6 tc i zabieg, 2007 - samoistne poronienie 5 tc, już bez zabiegu... Teraz od kilku miesięcy (już przestałam liczyć) bez szczególnych starań, ale i bez zabiezpieczania się i nic :( Od tego cyklu spróbuję testów owu i biorę wiesiołka. Zaczyna mnie to martwić, bo mam 9 letnią córkę, w tym roku skończę 35 lat... Za długo czekałam z drugim dzieckiem?..

starajaca sie

Zaciekawiona BB
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
My z mezem staramy sie od grudnia 2005 - wtedy odstawilam tabletki i zaczelismy starania o dzidziusia.

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
no to i ja ...
na razie mam 30dzień cyklu (1 podejście w drugiej "turze"- starałam się już od lutego do czerwca zeszłego roku i wtedy okazało się że mam problemy) ale robiłam test i pusty :/ okresu też jeszcze nie mam... dodam, że leczę sie na zaburzenia hormonalne ale jestem dobrej myśli...

starajaca sie

Zaciekawiona BB
Miasto
Płock
Rozwiązania
0
Bądzmy wszystkie dobrej mysli, ja sie nie poddaje choc to trwa juz tak dlugo ze plakac mi sie chce. Teraz mam wyjatkowa nadzieje ze cos zafasolkuje, troche przytylam :)

reklama

Newfie

Narazie mama Nat...
Rozwiązania
0
Ja też przytyłam ale nie przez fasolkę i muszę się wziąć za siebie :)
A dobrej myśli być trzeba, tu na forum jest o to łatwiej... Miałam już dołek w okolicy świąt więc wróciłam na forum po nową nadzieję - i jest lepiej!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry