reklama

Starające się 2008

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez starajaca sie, 2 Styczeń 2008.

1. starajaca sie

starajaca sie Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam i zapraszam do wpisywania sie :-)

2. Newfie

Newfie Narazie mama Nat...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to chyba mi sie uda pierwsze wpisać... Oficjalnie ogłaszam - zaczynam starania na poważnie od tego cyklu (jeszcze mam @)

3. reklama
  4. starajaca sie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi zostal tydzien do okresu ale staram sie juz dosc duzo miesiecy i mam nadzieje ze wreszcie sie doczekamy z mezem.
    No to jestesmy juz dwie :)

5. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to moze ja tez sie dopisze;-).....choc do staranek jeszcze troche ;-)
    Ja koncze obecne opakowanie tabletek anty i odstawiam, potem 3 m-ce chcemy odczekac (takie zalecenia gin) - no i do dzieła:tak::-) Dokładnie tak jak pokazuje suwaczek:-)

6. betiinka

betiinka Lipcowe mamy'09

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    I ja sie dopisuje.
    Zobaczymy co wyjdzie z sylwestrowych szalenstw:tak:

7. Newfie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam już 2 nieudane próby za sobą... w 2006 ciąża obumarła w 6 tc i zabieg, 2007 - samoistne poronienie 5 tc, już bez zabiegu... Teraz od kilku miesięcy (już przestałam liczyć) bez szczególnych starań, ale i bez zabiezpieczania się i nic :( Od tego cyklu spróbuję testów owu i biorę wiesiołka. Zaczyna mnie to martwić, bo mam 9 letnią córkę, w tym roku skończę 35 lat... Za długo czekałam z drugim dzieckiem?..

8. starajaca sie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My z mezem staramy sie od grudnia 2005 - wtedy odstawilam tabletki i zaczelismy starania o dzidziusia.

9. Elemiach

Elemiach Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no to i ja ...
    na razie mam 30dzień cyklu (1 podejście w drugiej "turze"- starałam się już od lutego do czerwca zeszłego roku i wtedy okazało się że mam problemy) ale robiłam test i pusty :/ okresu też jeszcze nie mam... dodam, że leczę sie na zaburzenia hormonalne ale jestem dobrej myśli...

10. reklama
  11. starajaca sie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bądzmy wszystkie dobrej mysli, ja sie nie poddaje choc to trwa juz tak dlugo ze plakac mi sie chce. Teraz mam wyjatkowa nadzieje ze cos zafasolkuje, troche przytylam :)

12. Newfie

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja też przytyłam ale nie przez fasolkę i muszę się wziąć za siebie :)
    A dobrej myśli być trzeba, tu na forum jest o to łatwiej... Miałam już dołek w okolicy świąt więc wróciłam na forum po nową nadzieję - i jest lepiej!

Poleć forum