reklama

Starające się 2008

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez starajaca sie, 2 Styczeń 2008.

1. starajaca sie

starajaca sie Zaciekawiona BB

Witam i zapraszam do wpisywania sie :-)

2. Newfie

Newfie Narazie mama Nat...

No to chyba mi sie uda pierwsze wpisać... Oficjalnie ogłaszam - zaczynam starania na poważnie od tego cyklu (jeszcze mam @)

3. reklama
  4. starajaca sie

Mi zostal tydzien do okresu ale staram sie juz dosc duzo miesiecy i mam nadzieje ze wreszcie sie doczekamy z mezem.
    No to jestesmy juz dwie :)

5. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

No to moze ja tez sie dopisze;-).....choc do staranek jeszcze troche ;-)
    Ja koncze obecne opakowanie tabletek anty i odstawiam, potem 3 m-ce chcemy odczekac (takie zalecenia gin) - no i do dzieła:tak::-) Dokładnie tak jak pokazuje suwaczek:-)

6. betiinka

betiinka Lipcowe mamy'09

I ja sie dopisuje.
    Zobaczymy co wyjdzie z sylwestrowych szalenstw:tak:

7. Newfie

Ja mam już 2 nieudane próby za sobą... w 2006 ciąża obumarła w 6 tc i zabieg, 2007 - samoistne poronienie 5 tc, już bez zabiegu... Teraz od kilku miesięcy (już przestałam liczyć) bez szczególnych starań, ale i bez zabiezpieczania się i nic :( Od tego cyklu spróbuję testów owu i biorę wiesiołka. Zaczyna mnie to martwić, bo mam 9 letnią córkę, w tym roku skończę 35 lat... Za długo czekałam z drugim dzieckiem?..

8. starajaca sie

My z mezem staramy sie od grudnia 2005 - wtedy odstawilam tabletki i zaczelismy starania o dzidziusia.

9. Elemiach

Elemiach Zaciekawiona BB

no to i ja ...
    na razie mam 30dzień cyklu (1 podejście w drugiej "turze"- starałam się już od lutego do czerwca zeszłego roku i wtedy okazało się że mam problemy) ale robiłam test i pusty :/ okresu też jeszcze nie mam... dodam, że leczę sie na zaburzenia hormonalne ale jestem dobrej myśli...

10. reklama
  11. starajaca sie

Bądzmy wszystkie dobrej mysli, ja sie nie poddaje choc to trwa juz tak dlugo ze plakac mi sie chce. Teraz mam wyjatkowa nadzieje ze cos zafasolkuje, troche przytylam :)

12. Newfie

Ja też przytyłam ale nie przez fasolkę i muszę się wziąć za siebie :)
    A dobrej myśli być trzeba, tu na forum jest o to łatwiej... Miałam już dołek w okolicy świąt więc wróciłam na forum po nową nadzieję - i jest lepiej!

Poleć forum