reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

Dzięki za polecenie mi kliniki, ale niestety nie stać mnie na jazdę do Wawy czy innych miast, potrzebuję czegoś bliżej. Teraz i tak mąż teraz jest po ciężkiej gruźlicy ledwo uszedł z życiem, teraz długie leczenie już w domu po dwumiesięcznym szpitalu i nie wiem co to będzie z tym wszystkim, mam dość to życie jest ciągle mi pod górkę ze wszystkim. Jak zaczyna być dobrze to od nowa coś innego, jak się ustabilizowaliśmy finansowo i moje zdrowie ustatkowane to teraz on. Wymiękam, może po prostu nie dane nam mieć dzieci., bo tyle komplikacji w życiu jakie mieliśmy i mamy to już przechodzi ludzkie pojęcie, może po prostu Bóg nas chciał uchronić, nie tyle nas co dziecko przed jakimś nieszczęściem? Nie rozumiem już nic z tego.
 
reklama
hej ja staram sie z mezem juz 13 cykl oby szczesliwy pije inofem od poczatku czerwca tzn jedna saszetka plus kwas foliowy cykl mi sie unormowal pms zniklo rewelacja teraz czekam na efekty kiedy sie nam uda
 
My się staramy już jakieś 1,5 roku, nie powiem dokładnie ile cykli bo u mnie z tymi cyklami jest masakra. w sierpniu 2014 ciąża biochemiczna, w lutym tego roku zakończona w 11tc ciąża pozamaciczna. Czekamy teraz na szczęśliwą wiadomość.
 
Dziewczyny, mam do odsprzedania Inofem, a soro mi zostało, nie jest mi potrzebny, pomogło mi jego picie przez 3 miesiące 2 razy dziennie. Za 70 saszetek cena 50zł. Kupowałam w aptece melisa. Zainteresowanym Mój e-mail marwiel85@o2.pl
 
Do góry