reklama

optymistycznie starające się

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez jakobinka, 14 Kwiecień 2005.

1. jakobinka

jakobinka Początkująca w BB

Witam serdecznie wszystkie starające się :)

u nas starania podjete już jakis czas temu :( niestety bez rezultatu na razie i po badaniach oboje jesteśmy :) i na razie brak efektu
    (ale ja nie cierpliwa jestem)

ale jak to sie mówi nie trzeba sie załamywać bo dzidzia widać wie sama doskonale kiedy ma sie pojawić

i takiej wersji wolę sie trzymać

Pozdrawiam cieplutko
    jakobinka

2. Agnezzz

Agnezzz Gość

Witaj!!! życzę szybkiego zafasolkowania:) Fasolki są cool ;)

3. reklama
  4. LANA

LANA Fanka BB :)

Witaj JAKOBINKA w Naszym gronie.Fajnie ,że do Nas dołączyłaś.Życzę szybkiego zafasolkowania.

5. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Jakobinka- witaj-!cos nam zniknęłas ;)..oj intensywnie widzę się starasz ;D.., ze dla kumpelek z BB nie masz czasu :(
    Pozdrawiam i życze owocnego fasolowania:)!

6. Rybka

Rybka Super mama super synka

Puk puk - Jakobinka , Dorka chyba ma rację chyba starasz się intensywniej  niż my ;) odzywaj się do nas. :-*

7. monia100

monia100 Gość

witam dziewczyny! dołączam do armii starających się o maluszka ;)

8. monia100

monia100 Gość

witam armię starających się o dzidziusia :-))

9. monia100

monia100 Gość

witam, witam! życzę powodzenia w staraniach, my z mężusiem staramy się od września 2004 i jak narazie nic..

10. reklama
  11. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

Nie przejmujcie sie dziewczynki..lekarz mi dzis powiedział..ze..jak na mnie..100% zdrowiutkiej.."idealnej"rodzicielki..bywa 70-80%szans poczęcia przy dniach płodnych..
    Powiedział-starac sie..życ..myślec o ..np...pogodzie..nie blokować nic w główce:)..i wszystko sie uda:)

12. malaga

malaga Fanka BB :)

Witajcie :) Życzę miłych i owocnych starań :) W końcu każda z Was dołączy do "klubu brzuszków" :D

Poleć forum