reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Cześć Margolis! I ja żyję tą nadzieją, że bocian wkońcu trafi, bo jakoś narazie mnie omija HE HE!! ;) Pozdrawiam!!
 
Dziewczyny maj też jest pięknym miesiacem na zajście w ciążę - cała natura budzi się do życia. Tak więc boćki też zabierają się ostro do roboty ;)
 
Może uda mi się złapać bociana w kwietniu, tzn. liczę na to, że go złapałam :). Wszystko okaże się w przyszłym tygodniu. I już sama nie wiem, czy dobrze robię kolejny raz robiąc sobie nadzieję, że może w końcu tym razem się udało. Jak nie to i owszem w maju też może być miło starać się o Dzidzię, ale bardzo bym chciała żeby już była w moim brzuszku :) Pozdrawiam!! Trzynajcie za mnie kciuki ;)
 
Hejka! Ja też nowa i też starająca się! Jakieś pół roku działamy i na razie nic nie zdziałaliśmy. Mam nadzieję, że w końcu się uda. W sumie to nie podchodzę do sprawy - musi być- ale im dłużej nic tym większe rozczarowanie co miesiąc. Mam jedno dziecko, ma 10 lat i na imię Agnieszka ( fajna jest) teraz nawet imiona mam wybrane dla chłopca Kubuś a dla dziewczynki Alicja. Tylko jakoś nic nie wychodzi.
 
Hej Moniq super że jesteś!!!! Coraz więcej tu nas z różnymi obawami i lękami, ale i radościami. Trzymam kciuki aby wam sie szybko udało. pozdrowionka
 
Tak sobie pomyślałam, że nastał maj i może "na dobrą drogę" trzeba zmienić stary wątek!!!
Co wy na to? Jak sie zapatrujecie na majowe fasoleczki? pozdrawiam
 
reklama
Do góry