reklama

Starające się dojrzałe 35+.

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Lewia2525, 16 Sierpień 2018.

1. Lewia2525

Lewia2525 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć, wydaje mi się, że na tym forum malutko takich kobiet (zajrzałam też na dwa inne).
    Czy są tu kobiety, które starają się o pierwszą ciążę w tym wieku? Albo aktualnie już w ciąży?

2. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Hej
    Ja mam skończone 35
    Aktualnie jestem w 2 ciąży w 7 tygodniu więc jak urodzie to będę miała skończone 36
    Tylko u nas ciężko było bo w 1 ciąży staraliśmy się 6 lat i córka ma obecnie 9 lat a w tą ciąże staraliśmy się tylko 2 lata w porównaniu do 1 ciąży to expresowo nam poszło :)

3. reklama
  4. Lewia2525

Lewia2525 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To gratulacje, choć szczerze mówiąc miałam nadzieję, że odezwie się ktoś dla którego to pierwsze starania. Czuję się jak dinozaur :-) mimo, że mieszkam w większym mieście i tam trochę później generalnie myśli się o zajściu w ciążę. Osoby w moim wieku zwykle jeśli już to starają się o kolejne już dziecko, a nie pierwsze, czuję się więc osamotniona.
    A jeśli można wiedzieć co było powodem (jeśli był jakiś "wykrywalny" powód) tak długich starań?

5. Aga10_2018

Aga10_2018 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Cześć :-)
    Mam 36 lat skończone i w październiku przyjdzie na świat nasz pierwszy, upragniony Synek.
    Staraliśmy się 3 cykle. Tzn. w trzecim cyklu starań zaskoczyło :)
    Powodzenia i wiekiem się nie blokuj ;-)

6. Lewia2525

Lewia2525 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A były jakieś komplikacje i czy na coś chorowałaś? Ja mam do tego niedoczynność tarczycy, zatem będzie trudniej. Wspomagałaś się czymś? Na razie ja biorę tylko wiesiołek i ogólnie witaminy. I ten problem, że mąż ma pracę mocno wyjazdową, więc czasami to różnie wypada.

7. Aga10_2018

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Żadnych komplikacji? Jeśli zobaczysz dwie kreseczki w 3 cyklu starań to raczej bardzo dobrze ? ;-)
    Dwa pierwsze cykle to nieregularny okres. Może stąd.
    Pozna ciąża wyniknęła u nas z późnej miłości ;-)
    Ile czasu się starasz ?
    Przyjęte jest, że jak para rok się stara powinna pomyśleć o diagnostyce w klinice niepłodności.
    Zaczęliśmy się starać od listopada. Od początku starań zaczęłam brać kwas foliowy.
    W lutym byłam już w ciąży.

8. Lewia2525

Lewia2525 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Decyzja zapadła 2 miesiące temu, ale w pierwszym cyklu mąż był na wyjeździe, którego nie mógł odwołać (niestety własna DG). Teraz drugi cykl, ale coś czuję, że nic się nie podziało (mam powoli objawy PMS).

9. Aga10_2018

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na spokojnie bez stresu i z miłością kochajcie się po prostu. To sam początek.
    Otwórz głowę i nie blokuj się wiekiem.
    A z tarczyca warto pójść zbadać co i jak i zasięgnąć rady specjalisty.
    Powodzenia :)

10. reklama
  11. maksimas

maksimas Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Mam 36 lat, jestem w 25 tyg. To moja pierwsza ciaza

12. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    3
    Nie było żadnego powodu
    Wyniki moje i męża wzorowe a w ciążę nie mógłam zajść
    Wydaje mi się że problem był chyba raczej od strony psychicznej no bardzo chcieliśmy dziecka

Poleć forum