reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Hej dziewczynki..

Tak sobie mysle ze skoro Majeczka to w maju powinna miec szczescie..;-)) I momo iz zapisalam sie "w kolejce" na czerwiec -lipiec to... Nie bylabym soba gdybym skazala ten piekny miesiaczek na niepowodzenie..;-))) A noz sie uda..;-)
czego i wam i sobie zycze...
 
reklama
Hej dziewczyny :) mam nadzieję, że ten dzień przyniesie nam dużżżo słoneczka radości i przegoni te paskudne chmury za oknami. ???
Życzę udanego dnia- Lana trzymam mocno kciuki- jak narazie jesteś jedną z niewielu, które za chwilę mogą nam powiedzieć te magiczne słowa.
BUZIAczki
 
Hejka! Jak miło wiedzieć, że ktoś zwraca na ciebie uwagę nie znając cię! Myślę, że to najfajniejsza rzecz pod słońcem wiedzieć, że są ludzie którzy rozumieją i czują jak my. Dziękuje za BB i za Was dziewczyny!!! ;) Podziwiam Was!
 
Moniq-chyba Cię jeszcze nie przywitałam w naszym groniewięc WITAM SERDECZNIE i życzę szybkiego zafasolkowania ;D.Pozdrawiam.
 
Hej! Po krótkiej nieobecności jestem znów! W sobotę widziałam 4 bociany a w poniedziałek jeszcze dwa! To musi być znak, że powinno się udać tym razem choć z powodu planowanego na czerwiec urlopu zastanawiam się czy nie odpuścić sobie tego miesiąca, bo daleki wyjazd na początku ciąży to może nie być najlepszy pomysł. Co myślicie?
 
To super! to znaczy ze wracają do Polski! Nareszcie-moze teraz zafasolkujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A z tym wyjazdem to nie wiem... może i racja. pozdrawiam ciepło
A tak poza tym to witaj znowu :D
 
Hej :)

fajnie, że ekipa się powiększa. mjeczka, w maju Ci się uda na 100%. Bociany nadlatują ;D ;D ;D
 
HEJ DZIEWCZYNKI
trzymajcie dzisiaj kciuki- idziemy ogladać domek :laugh: i mamy nadzieję, że wytargujemy niższą cenę.
:) jak się uda będziemy mieć swoje gniazdko :) I'm so happy :D musiałam wam powiedzieć :)
Jeszcze trzy godz pracy i WEEKEND- po takiej przerwie (wolne) dłużyło mi się okropnie.
Jeżeli chodzi o objawy zafasolkowania u mnie- niestety cisza- tylko wcinam co popadnie-ale tak też mam przed @, więc sie nie napalam.
Swoją drogą rodzice coś nas podpytują o dzidzie ... hmmm. Ale nic nie mówimy, z jednej strony jest cieżko omijać temat, ale dobrze, że mam was żeby sobie pogadać, bo pewnie już bym wygadała.
Życzę udanego dnia!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas słoneczko!!!!!!!!!!!!!!!! buziaczki
 
reklama
Margolis..
Maja nie odpuszczaj, odpusc sobie sobie myslenie i objawy poowulacujne ..Takie jakie nas co miesiac nekaja ;-(...Ale poprzytulac sie nie zaszkodzi...Mieszkam w Anglii i na moje problemy lekarz powiedzial nie mysl tylko dzialaj min.2- 3 razy w tyg seks...To angielski sposob na ciaze ...;-/ Nie podoba mi sie takie podejcie i pociesza mnie to bo gdzie badania gdzie leczenie? Ale 3x w tyg brzmi niezle;-))) pod warunkiem ze z przyjemnoscia a nie dla obowiazku.;-)))
Wiec...przyjemnosci zycze....a fasolka sama sie zjawi..

podrowionka
 
Do góry