reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Nareszcie się doczytałam jak wstawić obrazek. Jestem z siebie dumna ;) rozwijam się he he!! ;) ;)
 
Monia, gratuluję wstawienia obrazka!! Ja nadla nie potrafię :( Chyba ktoś musiałby mi go wstawić, bo sama nie dam rady, no tak to jest z humanistką :( Papa
 
Kasiu jeśli Ci zależy to postaram Ci się w miarę logicznie ;) napisać jak dokonałam tego wyczynu i w końcu wstawiłam sobie obrazek :)
 
O znalazłam!!
Opis jak wtawić obrazek jest bardzo ładnie opisane w Ciąża, poród, połóg w wątku Jak wstawić zdjęcie - pomóżcie!! a odpowiedziała na to Aletka w wiadomości avatarek ( zdjęcie obok postu). Kasia dasz radę tylko musisz wiedzieć gdzie masz w swoim komputerku zdjęcie, które chcesz wkleić. Powodzenia!!! Czekam na efekty :) :)
 
dzięki Monia, jutro zajmę się wstawianiem, bo teraz idę oglądać jakiś film z mężem. taki romantyczny wieczorek we dwoje ;) Papapapapapapa :) :) :) :) :)
 
Monia, ratuj!!! mąz na chwile zajęty a ja próbuję wstawic obrazek, robię tak jak napisałaś ale mi nie wchodzi :( Co mogę robić źle??? papa
 
Wchodzisz w " twoje konto" potem z lewej strony są " dane publiczne" następnie zaznaczasz " wyślę własny obrazek" i klikasz na browse. Tam otwiea się to co masz w swoim komputerku i szukasz sobie w nim zdjęcia które chcesz sobie wstawić i klikasz " otwórz" ( a może ten obrazek jest akurat za duży?? spróbuj z innym) i na samym końcu na dole jest ikonka " zachowaj zmiany" i to wszystko ;) Spróbuj może się uda :)
 
Monia, udało mi się!!! a właściwie nam: tzn. Tobie, mi i mojemu mężowi ;) Wielkie dzięki!!! Teraz mogę spokojnie iść oglądać film :) Jeszcze raz dziękuję!
Dobranoc :) :) :)
 
reklama
Do góry