reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Hej Kochane  :) :) ja juz czekam na @ i zaczynam starania Majowe a ze jestem z maja to moze bedzie on dla mnie laskawy ??? kto wie . Dzis  umowilam sie do innego gina ale niestety dopiero na 30 czerwca ale jakos przezyje . Buziaki  :laugh:
 
reklama
A ja nie wiem już... objawy jak na @ smutno mi, pogoda beznadziejna... z domku nici, chyba będziemy musieli mieszkanko kupić. Nie lubie takich dni...mam nadzieję,że u was lepiej
 
Izabelka! Nie smuć się!! Przecież mieszkanko też będzie fajne :) :) też można je fajnie urządzić tak tylko po swojej myśli :) :) wiem że pogodna zbyt dobrze dziś nie nastraja, ale głowa do góry w końcu wyjrzy piękne optymistyczne słonko. Przesyłam uśmieszki na pocieszenia :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Izabelka, głowa do góry, wszsystko się poprawi, zobaczysz :) Jak nie ten domek to może inny, a jak nie to mieszkanko też jest fajne, wiem coś o tym ;) rozchmurz się Słoneczko i nie zamartwiaj już!!! :D
Majeczka, sex 3 x w tyg rzeczywiście brzmi nieźle ;D Nie pozostaje nic innego jak starać się o ciążę "po angielsku" ;)
Agi, mam nadzieję, że maj będzie łaskawy dla nas wszystkich. Nie wim którego maja masz urodzinki więc życzę wszystkiego najlepszego i dzidziusia maleńkiego :)

Buziaki :-* :-* :-*
 
Witam Moniq!! Ja jeszcze niedawno też byłam tu zupełnie nowa, ale już po paru dniach nie mogę żyć bez BB i moich wirtualnych koleżanek. Fajnie, że dołączyłaś ;) ;)
 
dziewczynki musze sie czyms pochwalic..( mam nadzieje ze nie za wczesnie)

NIE NIE TO NIE FASOLUNIA - NIESTETY! ale zblizam sie juz do @ niedz pon ( juz mnie skurcze @-we lapia) powinna sie pojawic lada moment i.... zadnych smutkow zadnych depresji zadego szukania syndromow ciazowych, zadnego rozpacznia i zalu do losu... Jestem z siebie dumna! dotychczas kazda @ to stres i lzy - rozpacz i dolek lacznie z bezsennoscia i obwinianiem sie.. A teraz nic... jestem sobie na bezpiecznej dietce cwicze i usmiecham sie....i dobrze mi...A fasolunia juz jest moja wiem to tylko sie troszeczke ociaga - ale wiem ze jak jej tak bardzo pragne to sie spelni marzenie.. ale trzeba zyc a nie rozpaczac....tak wlasnie to sobie tlumacze...

I fajnie ze mam komu o tym napisac ..fajnie ze jestescie !!!
pozdrowionka
 
Kochane jesteście:) dziękuję za słowa otuchy :) dziś już mi lepiej. Idę popracować fizycznie to nie będę miała czasu na myślenie.
Majeczka- super!!!! Tak trzeba trzymać. Chyba wszystkie powinnyśmy brać z Ciebie przykład.
Agi wszystkiego naj naj, a to czego pragniesz by twoje było. SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!!!!!!!
Życzę udanego odpoczynku i słoneczka- u nas się pokazało całe szczęście. Buziaczki
 
Ja też dołaczam się do majówek. Zobaczycie dziewczynki: UDA SIĘ!!! Trzymam kciuki za siebie i za Was. Pozdrowionka :*
 
Majeczka, Skarbie, jestem z Ciebie bardzo, bardzo dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Biorę z Ciebie przykład :)

dziewczynki kochane, wszystkim nam się uda :) :) :) :) :)

Trzymajcie się cieplutko :D
 
reklama
Do góry