reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Witajcie!

Moniq, ja też chcę córeczkę Alicję :) pisałam o tym na wątku o imionach. A chłopczyka Bartosza albo Błażeja :) Pozdrawiam wszystkie i życzę owocnych starań ;D
 
Ja róznież się dołączam. Jak kuż wcześniej pisałam zaczynam starania właśnie od maja zobaczymy może coś z tego będzie. Pozdrawiam :-*
 
Cześć i czołem :)
Mam nadzieje, że ten maj jednak będzie dla mnie optymistyczny więc dołączam do was ;D ;D ;D ;D
 
Super!!! trzymam kciuki za starania w tym piekny miesiącu!!! Udanego zafasolkowania :)
Życze miłych snów-zajzałam do was tylko na chwilkę, bo przez cały dzień byłyście cicho :) buziaczki
 
Dziewczynki, jak się nam uda w maju to będziemy lutowymi mamusiami. ;D

Oby maj przyniósł zmiany w naszym życiu w postaci fasoleczek w przepięknych brzuszkach.
 
reklama
Dolaczam sie do Was kobitki majowe(jak nie majowe to czerwcowe ;), mysle ze jedyne co jest potrzebne,by marzenie o dziecku sie spelnilo, to po prostu spokoj serca, milosc ukochanego mezczyzny i pokora wobec Stworcy... na pewno sie uda i zapomnisz wtedy, ze starania o juniora trwaly dlugo, zbyt dlugo... pozdrawiam serdecznie, bajecznie i wiosennie wszystkie Majoweczki
 
Do góry