reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Dziewczyny to znowu ja. Jak pamiętacie jestem 11miesiecy po porodzie i dokładnie 27.03.21 dostałam miesiączkę. Byłam dziś u ginekologa na badaniu kontrolnym i stwierdził, że miałam już owulację i wszystko jest wporzadku. Tu pytanie do Was strasznie chce dzidziusia i współzylam w dni płodne z mężem, po jakim czasie ginekolog może stwierdzić ciążę? Chodzi mi o to, że może jednak doszło do zapłodnienia a na badaniu dopochwowym tego nie widać bo jest za wcześnie?
Raczej od 6 tc coś widać, jeszcze za wcześnie, ja mialam okres 24.03 wiec nawet się jeszcze nie testuje bo to dużo za wcześnie, cykle mam 28 dniowe :)
 
Raczej od 6 tc coś widać, jeszcze za wcześnie, ja mialam okres 24.03 wiec nawet się jeszcze nie testuje bo to dużo za wcześnie, cykle mam 28 dniowe :)
Szczerze to w pierwszej ciąży dwa testy miałam negatywne ale przeczucie nie dawało mi spokoju i poszłam na betę która potwierdziła ciążę a potem lekarz.byl to 5tc😉chyba zbyt szybko bym chciała drugiego dzidziusia i masz rację, narazie jest wcześnie,muszę się wstrzymać i obserwować co się wydarzy.
 
Mi w tym cyklu chyba się nie uda... do @ jeszcze 6 dni a zaczyna bolec mnie brzuch jak na @... nie jest to mój typowy objaw ale jakoś maleje mój entuzjazm przez to... Czekam na Wasze kreseczki i dopinguje mocno :)
 
Mi w tym cyklu chyba się nie uda... do @ jeszcze 6 dni a zaczyna bolec mnie brzuch jak na @... nie jest to mój typowy objaw ale jakoś maleje mój entuzjazm przez to... Czekam na Wasze kreseczki i dopinguje mocno :)
Haha do mojej 8dni i chodzę jak na szpilkach 🙈ale tak jak mówię to będzie 2 @po porodzie więc wvale nie musi przyjść tego dnia,obawiam się, że da mi to złudną nadzieję
 
reklama
Trochę z innej beczki a może coś poradzicie. Urlop kończy mi się 9.05. jednak nie chce wracać jeszcze do pracy,myślę nad wykorzystaniem urlopu wypoczynkowego z tym, że umowę mam do końca maja a chyba będąc na urlopie wypoczynkowym nie muszą mi jej przedłużyć? Gdybym zaszła w ciążę to umowa przedłuża się do dnia porodu a potem ZUS wyplaca pieniądze. Nie chcę być nie fair wobec mojego pracodawcy ale wolałabym mieć drugiego dzidziusia i środki na jego utrzymanie wypłacane od pracodawcy a nie zostać bez pracy . Jeśli nie uda mi się teraz zajść w ciążę to jak już wrócę prędko nie podejmę decyzji o kolejnym dziecku
 
Do góry