reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ale dziewczyny powiem Wam, ze po cichu w tym cyklu liczę na powodzenie . Staram się 5 lat, ale nigdy nie płakałam jak okres przychodzil . Ale w tym cyklu jest jakoś inaczej, może za sprawą tego, że mialam owulke, ktora mocno dawała się we znaki . Wkoncu przeciez te leki (bleee) muszą wkoncu zadziałać:) w każdym bądź razie od owulacji do dzisiaj (20dc) mega mi ciagnie w podbrzuszu . Ale zwalam to na owulacje 💁‍♀️ sory musiałam się wygadać 🙈 a u Was jak tam ? :)
 
Dla mnie takie trzymanie ludzi w niepewności przez rok jest nieludzkie :( wiadomo, ze wdrożenie leczenia to jedno, ale diagnostyka to co innego, dlaczego nie można badań zrobić wcześniej? :(

Bo statystycznie większość par zachodzi w ciągu roku starań, a środki na to nie biorą się z drzewa [emoji6] wiem, ze to chore, dla mnie tez bo swoje lat już mam i żal by mi było czekać rok, ale pewnie takie wa argumenty.
 
Ja wczoraj bylam u gina i niestety mam przerwe ... okazalo sie ze mam endometrioze i to bardzo zaawansowana z torbielami na jajnikach po 7 cm. 😞Dostalam lek i zobaczymy czy cos to da, jezeli nie to laparoskopia usuwanie. Cholera sie tak rozrosla przez ostatnie pol roku kiedy to mialam najwieksze stresy w zyciu. Mialam rozne objawy, silne bole przy @, plamienia itp ale tak bywalo od dawna wiec jakos ogromnie sie nie martwilam.
Przybilo mnie to bo nie wiadomo czy sie uda uratowac te jajniki a endometrioza to juz na cale zycie 😢
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 dawno się nie odzywałam, ale nawał pracy mnie przygniótł, wczoraj byłam u gina, owulacja potwierdzona, byłam świeżo po, teraz zostaje już tylko czekać i mieć nadzieję, że się udało!

Ooo właśnie widziałam że jakoś nie piszesz nic! Który dc? U mnie 16dc i też już po owu 😊 teraz tylko do 21 na testowanko, ale staram sie czas swój zająć tak aby w ogóle o tym nie myśleć 😊😊 nie nastawiam sie jakoś w ogóle ze na tak czy ze na nie po prostu dobra codzienna zabawa w owu była i co będzie to będzie 😊
 
reklama
Dziewczyny, a powiedzcie, jaki zestaw badań robiłyście prywatnie? Może chociaż przy jednym, czy dwóch badaniach sytuacja by mi się rozjaśniła, co może być nie tak.
Ja przed staraniami zrobiłam zestaw z diagnostyki „dla planujących ciąże”. Jest dosyć drogi ale tam jest większość badań. Moja gin powiedziała ze w sumie nawet na dużo i niektórych nie potrzebuje. Ja tam wole mieć więcej nic mniej :)
 
Do góry