reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, zaczely mi sie straszne skurcze.. Dzwoniłam do szpitala a oni mówią że nie mają miejsca czaicie [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
Regularne? Jak sa.regularne, nie uspokaja ich lezenie na boku czy ciepla kąpiel to beda musieli Cie przyjac...
Odczekaj godzine i zobacz czy regularnosc sie utrzymuje,.jesli tak - to to.
 
No właśnie tak mi się wydaje. Ale ten mój wybitny lekarz każe zacząć w poniedziałek rano a transfer w piątek o 11:30.
Kurde i znowu nie wiem co robić. Niby on jest lekarzem ale jakoś mu nie ufam
Tak robią raczej wszystkie kliniki w Polsce co do zasady, korygują tylko jeśli wyjdzie przesunięte okno w badaniu receptywnosci.
 
Moj krwiak zmniejszyl się raptem o 0.5cm, największy wymiar 4.3cm ale lekarz (znów inny) twierdzi ze on nie zagraża na tym etapie jak nie ma świeżego krwawienia i jest daleko od łożyska, bo i może że mną długo zostać ten krwiak.. Twierdzi ze nie mam leżeć a spokojnie funkcjonować żeby krwiak sie oczyszczał a ja nie dostała zaniku mięśni i zakrzepow.. Heparyny tez kazal nie brać. Czasem mam wrażenie że każdy lekarz studiował nieco inna medycyna bo każdy w jakim zakresie gada co innego ;) . Mały rośnie jak na drożdżach prawie wszystkie wymiary większe od swojego wieku i waży niby 234 gramy.. Także chyba zdecyduje się zacząć powoli normalniej funkcjonować bo takie lezenie jest wykańczające a skoro ono nie pomaga to nie wiem jaki sens
 
Tak robią raczej wszystkie kliniki w Polsce co do zasady, korygują tylko jeśli wyjdzie przesunięte okno w badaniu receptywnosci.
Już przegadałam z mężem i ryzyk fizyk. Zacznę brać w niedzielę wieczorem czyli tak trochę wypośrodkuje. Stresuje mnie to wszystko. W UK też miałam tylko 4 dni proga przed transferem ale i blastka była słaba, więc to raczej nie miało znaczenia.
 
Moj krwiak zmniejszyl się raptem o 0.5cm, największy wymiar 4.3cm ale lekarz (znów inny) twierdzi ze on nie zagraża na tym etapie jak nie ma świeżego krwawienia i jest daleko od łożyska, bo i może że mną długo zostać ten krwiak.. Twierdzi ze nie mam leżeć a spokojnie funkcjonować żeby krwiak sie oczyszczał a ja nie dostała zaniku mięśni i zakrzepow.. Heparyny tez kazal nie brać. Czasem mam wrażenie że każdy lekarz studiował nieco inna medycyna bo każdy w jakim zakresie gada co innego ;) . Mały rośnie jak na drożdżach prawie wszystkie wymiary większe od swojego wieku i waży niby 234 gramy.. Także chyba zdecyduje się zacząć powoli normalniej funkcjonować bo takie lezenie jest wykańczające a skoro ono nie pomaga to nie wiem jaki sens
Tylko nie szalej na początek. Po kilka minut i do łóżka. Codziennie wydłużaj sobie czas aktywności.
 
reklama
Moj krwiak zmniejszyl się raptem o 0.5cm, największy wymiar 4.3cm ale lekarz (znów inny) twierdzi ze on nie zagraża na tym etapie jak nie ma świeżego krwawienia i jest daleko od łożyska, bo i może że mną długo zostać ten krwiak.. Twierdzi ze nie mam leżeć a spokojnie funkcjonować żeby krwiak sie oczyszczał a ja nie dostała zaniku mięśni i zakrzepow.. Heparyny tez kazal nie brać. Czasem mam wrażenie że każdy lekarz studiował nieco inna medycyna bo każdy w jakim zakresie gada co innego ;) . Mały rośnie jak na drożdżach prawie wszystkie wymiary większe od swojego wieku i waży niby 234 gramy.. Także chyba zdecyduje się zacząć powoli normalniej funkcjonować bo takie lezenie jest wykańczające a skoro ono nie pomaga to nie wiem jaki sens
O czyli mimo krwiaka są też dobre wieści. Najważniejsze, że mały rośnie i że już nie krwawisz. Myślę, że lekka aktywność jest wskazana, bo faktycznie możesz dostać zakrzepów.
Już teraz będzie dobrze 💙
 
Do góry