reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Co to za dieta? :)
Poczytaj na ich stronie, mają też profil na instagramie i fejsbuku. Same długo borykały się z niepłodnością, jedna z nich ma PCOS, hashimoto, IO, endometrioze i udało jej się zajsc w naturalną ciążę ☺ postanowiły pp tym co przeszły że same będą pomagać kobietom z takimi problemami. Mają diety do wykupienia i ebooki. Diety są z niskim indeksem (a to akurat najbardziej pożądany sposób odżywiania dla każdego ☺) i mają dużo super foods które pozytywnie wpływają na kobiecy cykl. Kobietom wracają owulacje, normują się hormony, poprawia się jakość jajeczek. Mnóstwo historii jest na ich profilu, czasami aż się łezka w oku kręci jak to czytam 🥺
 
@Stelle wiesz co jakiejś specjalnej diety na płodność nigdy nie stosowałam ale ja ogólnie bardzo zdrowo się odżywiam, jestem wegetarianką, nie jem produktów przetworzonych, nie palę i nie piję, jedyne co to kawę piję 🙈 i miałam kiedyś takie badanie na takiej wadze specjalnej która mierzy skład całego ciała i wyszło mi 100/100 punktów, przy wzroście 174cm i wadze 57 kg. Także w moim przypadku to raczej medycznie coś nie tak, jeszcze tylko nie odkryli co 🤷🏻‍♀️
 
Poczytaj na ich stronie, mają też profil na instagramie i fejsbuku. Same długo borykały się z niepłodnością, jedna z nich ma PCOS, hashimoto, IO, endometrioze i udało jej się zajsc w naturalną ciążę ☺ postanowiły pp tym co przeszły że same będą pomagać kobietom z takimi problemami. Mają diety do wykupienia i ebooki. Diety są z niskim indeksem (a to akurat najbardziej pożądany sposób odżywiania dla każdego ☺) i mają dużo super foods które pozytywnie wpływają na kobiecy cykl. Kobietom wracają owulacje, normują się hormony, poprawia się jakość jajeczek. Mnóstwo historii jest na ich profilu, czasami aż się łezka w oku kręci jak to czytam 🥺
Również wykupiłam kiedyś ich dietę, zaczęliśmy stosować z mężem + dorzuciłam zioła o. Sroki. W jeden miesiąc dwie zmiany i udało się od razu. A wcześniej staraliśmy się 5 miesięcy bezskutecznie 🤷‍♀️
 
Poczytaj na ich stronie, mają też profil na instagramie i fejsbuku. Same długo borykały się z niepłodnością, jedna z nich ma PCOS, hashimoto, IO, endometrioze i udało jej się zajsc w naturalną ciążę ☺ postanowiły pp tym co przeszły że same będą pomagać kobietom z takimi problemami. Mają diety do wykupienia i ebooki. Diety są z niskim indeksem (a to akurat najbardziej pożądany sposób odżywiania dla każdego ☺) i mają dużo super foods które pozytywnie wpływają na kobiecy cykl. Kobietom wracają owulacje, normują się hormony, poprawia się jakość jajeczek. Mnóstwo historii jest na ich profilu, czasami aż się łezka w oku kręci jak to czytam 🥺
Mam pytanie: a pod jakim nickiem szukać na fb?
 
Dziewczyny, czy z powodu tego nagłego przesilenia wiosennego macie momentami tak że robi się nagle bardzo ciepło i aż słabo od tego? Tak jakby organizm nie do końca sobie radził z nagłą zmianą? Póki co zganiam na to :D bo dziś miałam tak dwukrotnie...
 
@Stelle wiesz co jakiejś specjalnej diety na płodność nigdy nie stosowałam ale ja ogólnie bardzo zdrowo się odżywiam, jestem wegetarianką, nie jem produktów przetworzonych, nie palę i nie piję, jedyne co to kawę piję 🙈 i miałam kiedyś takie badanie na takiej wadze specjalnej która mierzy skład całego ciała i wyszło mi 100/100 punktów, przy wzroście 174cm i wadze 57 kg. Także w moim przypadku to raczej medycznie coś nie tak, jeszcze tylko nie odkryli co 🤷🏻‍♀️
A badaliscie immunologie? Jak długo się staracie? Pewnie pisałaś nie raz ale nie zaglądam do Was za często
Mam pytanie: a pod jakim nickiem szukać na fb?
Akademia Płodności ☺
 
Acha, dzięki za odpowiedź, ja właśnie myślałam że endometriozę jest widać na USG ale teraz już wiem że nie 😐 co prawda w klinice w której się leczę nic na razie nie wspominali o tym ale mam jakieś takie dziwne przeczucie że w moim przypadku też może się to okazać, od zawsze mam bardzo bolesne miesiączki (zdarzały mi się omdlenia i wymiotowanie z bólu), ostatnio od jakiegoś czasu bardzo mnie boli okolica lędźwi, pod koniec dnia tak że chodzić praktycznie nie mogę, naprzemiennie mam biegunki i zaparcia (praca jelit w normie, było badane wszystko) no i od 3 lat się staramy bezskutecznie... Zapytam ginekologa co o tym sądzi 🤷🏻‍♀️
Dobry pomysl- zapytaj, ale bolesne@, zapracia i bole oraz brak ciazy to czesto objawy endo, ktora jak sie okazuje dotyka coraz wiekszej liczby kobiet- niestety 😩 kiedys o tym lekarze wogole nie wspominali ale teraz coraz czesciej juz robia diagnostyke,a wiedz, ze endo niestety moze sie tylko poglebiac, a nacieki czasami atakuja rozne organy -wystepuje czesto w jajowodzie, jajniku czy pochwie, jak również w zupełnie innych narządach bliskich takich jak pęcherz moczowy czy jelita.
Komórki endometrium w niektórych przypadkach trafiają do jeszcze bardziej oddalonych od układu płciowego miejsc, w niezwykle rzadkich przypadkach nawet do płuc czy mózgu.😢
Trzymam kciuki
 
reklama
Do góry