reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Negatywny test ciążowy a stosunek w owulacje

Rany dziewczyny, jak czytam że staracie się np 5 lat to jestem przerażona..:( jak to jest że kochające się pary chcące dzieci mają taki problem, a nastolatkowie czy że tak brzydko powiem 'osoby liczące na 500+' potrafią dzieci robić przy każdej okazji.. to jest niesprawiedliwe...
W moim otoczeniu jest mnóstwo par które nie mogą mieć dzieci. Sąsiad po 10 latach starań właśnie zaadoptował z żoną 2 córeczki. Dwie znajome walczą z in vitro. Jedna ma endometrioze i już jej powiedzieli że z dziecka nici. Kolejna późno wykryte PCOS i też szansę na dziecko nikłe. Kolejna stara się już 7 lat a dziewczyna zdrowa i wysportowana, facet też zadbany.. mam nadzieję że to się kiedyś odwróci i pary chcące dzieci będą je miały jak najszybciej i bezproblemowo...
No niestety, życie nie jest sprawiedliwe. Jedyne co możemy robić, to badać się, starać się mniej stresować, suple ładować i dobrze jeść - tyle zależy od nas. Reszta, to Matka Natura ..
 
reklama
No niestety, życie nie jest sprawiedliwe. Jedyne co możemy robić, to badać się, starać się mniej stresować, suple ładować i dobrze jeść - tyle zależy od nas. Reszta, to Matka Natura ..
Ja mam właśnie problem ze stresem bo mam bardzo ciężko okres w życiu i bardzo się boje ze to wypłynie na płodność...
 
Stres wplywa niekorzystnie na caly organizm . Wtedy wytwarza się kortyzol, a to jest jak narkotyk dla ciała. Od stresu to można różnych chorob dostac :(
 
Stres wplywa niekorzystnie na caly organizm . Wtedy wytwarza się kortyzol, a to jest jak narkotyk dla ciała. Od stresu to można różnych chorob dostac :(
To wszystko przez pracę bo jestem przez nią bardzo znerwicowana... Czuje, że ona wszystko u mnie zrujnuje. 7 miesięcy stresu 24 na dobę ..
 
To wszystko przez pracę bo jestem przez nią bardzo znerwicowana... Czuje, że ona wszystko u mnie zrujnuje. 7 miesięcy stresu 24 na dobę ..
Hmm, nie myślałaś żeby po prostu zmienić tą robotę? Co Cię tak trzyma ? Zastanów się czy oprócz tego, ze dana robota przynosi Ci kasę, czy daje Ci coś więcej. Ja się nie mądrze, bo sama mam dość średnio w robocie, ale ostatnio zobaczyłam światełko w tunelu bo trochę zmienili moj zakres obowiązków. Nie wiem jak jest u Ciebie
 
Rzuciłam ją jakieś 2 tygodnie temu.. już nie wytrzymywałam, nie było perspektyw na nic lepszego, znalazłam nową i czekam na rozpoczęcie. Jednak 7 miesięcy w tamtej pracy ciągle odbija się na moim zdrowiu. Straciłam chyba połowę włosów z głowy, miałam dosłownie koszmary w nocy
 
Rzuciłam ją jakieś 2 tygodnie temu.. już nie wytrzymywałam, nie było perspektyw na nic lepszego, znalazłam nową i czekam na rozpoczęcie. Jednak 7 miesięcy w tamtej pracy ciągle odbija się na moim zdrowiu. Straciłam chyba połowę włosów z głowy, miałam dosłownie koszmary w nocy
No czaje.. ja Ci odpisałam kilka godzin temu, a zaraz potem sama musiałam wyjść wcześniej z pracy, bo już dostałam takiego wkurwa ze się po prostu poddałam. Chyba po prostu czasem są gorsze dni i już. Gorzej tylko jak nie ma się tylko złej godziny, ale zły dzień, rok, życie 🤔OMG! Ale se winko otworze zaraz!💪
 
reklama
No czaje.. ja Ci odpisałam kilka godzin temu, a zaraz potem sama musiałam wyjść wcześniej z pracy, bo już dostałam takiego wkurwa ze się po prostu poddałam. Chyba po prostu czasem są gorsze dni i już. Gorzej tylko jak nie ma się tylko złej godziny, ale zły dzień, rok, życie 🤔OMG! Ale se winko otworze zaraz!💪
Ja właśnie miałam gorsze miesiące... Może nie nadaje się do korporacji... A niestety kolejna praca która znalazłam to też korporacja.. jak tam pracowałam to doszło do tego że zaniknela mi @ ze stresu. Boje się teraz ze przez to się zaburzył cały cykl i starania będą przez długi czas na marne
 

Podobne tematy

Do góry