reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Dziewczyny ja się też czuje strasznie, zjadłam śniadanie o 10 i od tamtej pory nic. Muli mnie nie czuje głodu, jest mi słabo i zimno. A najbardziej stresuje mnie to serce, jakoś tak wali, wydaje mi się że sama się nakręcam ale już nie wiem 
Nie myśl tyle o tym bo Cię to nakreca ☺ mi w listopadzie skakał puls, chodziłam po lekarzach i każdy mówił że jestem okazem zdrowia i chyba to stres powodował 🙂 wczoraj też miałam w dzień 90, ale miałam wizytę z mała u lekarza i to mnie stresowalo...
 
reklama
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
U mnie lekkie mdłości zaczęły się w poniedziałek wielkanocny (4+5), od tamtej pory raz jest lepiej, raz gorzej z nastawieniem na gorzej [emoji1785]
 
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
Nie ma reguly, ja cała poprzednia ciążę przeszłam bezobjawowo, żadnych mdłości i wymiotow😅 więc takiej ciąży Ci życzę 🙂
 
Nie wiem czy w każdej ciąży tak jest, ale ja miałam w pierwszej ciąży w całym II trymestrze taki super nastrój że mogłabym góry przenosić. Mam nadzieję że w tej ciąży też tak będę się czuła. To było super uczucie, takiego szczęścia i miałam powera że hej! Życzę nam wszystkim tego !!
 
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...

Mam prawie identycznie, z tą różnicą że u mnie 5+2, ale również nie czuję mdłości, tylko mam małe napady głodu i może trochę mnie muli jak robię się głodna. Poza tym częste siku, pobolewajace piersi, podbrzusze i brak ochoty na słodkie. Wolę zjeść coś słonego. Cały czas się zastanawiam czy dopadną mnie typowe mdłości, czy jednak ta przyjemność mnie ominie [emoji85]
 
Dziekuje bardzo za wsparcie 💋
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
Ja byłam w środę u lekarza i też zbytnio nic nie zobaczył nawet nie określi dokładnego terminu bo tylko około 5/6 tydzień Ale.kazal dopiero za 2 tygodnie przyjsc
 
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
Mi się mdłości zaczęły w weekend 5+6 i teraz mi codziennie towarzyszą 😔
 
reklama
Do góry