reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Spokojnie! Ja na pierwszej wizycie miałam betę na poziomie 2 tys. i nic nie było widać, na drugiej wizycie beta w okolicach 50tys. i lekarz stwierdził, że puste jajo widzi, a tydzień później (u innego lekarza) okazało się, że jest piękny zarodek, po kolejnym tygodniu było serduszko :) więc te wyniki są orientacyjne :)
Dziekuje bardzo za wsparcie [emoji182]
Mimo wszystko ciezko mi nie uwierzyc ze bedzis dobrze .. Przy becie hcg 750 powinno byc chyba jednak cos widac .. Mysle o tym szpitalu ..moze jutro sie wybiore .. Chyba ze wytrzymam juz do poniedzkalku . Patrze na innych ginekologow ,ale chodzi o to ze moj ma najlepsze opinie w promilu 100 km..powiem szczerze ze stracilam ochote na kombinowanie .. W poniedzialek i tak ma mi dac skierowanie jak nic nie zobaczy bo to bedzie 5+5 wiec mowil ze trzeba ingerowac .. Jedynym pocieszeniem jest ze nie dzwoni .. Wiec nie musze do szpitala isc dzisiaj .. Ale w sumie mloda godzina wiec wszystko przede mna .. Wiem ,ze smece ..ale ciezko mi nabrac optymizmu.
3majcie sie . bede dawac znac . :)
 
reklama
Ja miałam takie okropne uczucie zimna, trzeslo mną dosłownie [emoji1787] już mi przechodzi [emoji5]teraz mnie mdłości męczą, herbaty nie mogę pić bo zaraz toaleta[emoji18]
Ja mam wręcz przeciwnie, w pokoju 16 stopni a mi gorąco... W ogóle dzisiaj czuję się jak [emoji90], brak sił, zawroty głowy, mdłości, właściwie z łóżka nie wychodzę [emoji18]
 
Po wizycie w szpitalu dzisiaj miałam kontrolę u swojego lekarza. Ciąża okazała się młodsza. Po wielkim stresie pokazał się nareszcie zarodek👌🏻Serca nie było słychać ale pokazał mi coś jakby obraz bicia. W 4+2 nie było pęcherzyka, w 5+2 do 5+6 był pęcherzyk, ale nie było zarodka, w 6+2 jest zarodek. Widocznie jest młodszy niż pokazuje OM.
 

Załączniki

  • 20210416_134257.jpg
    20210416_134257.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 66
A byłaś u tego samego lekarza 2 razy?
Przy becie 750 baaaaardzo prawdopodobne że jeszcze nic widać. Czy jak miałaś to zdjęcie ze środy to wtedy beta była 750? Bo trochę się pogubiłam🙄
No wlasnie srodowe zdjecie srodowa beta a dzisiaj powinna miec 1500 i nic nie bylo widac . Zrobili mi dzisiaj ale nie wiem jaka wyszla .
 
Ja miałam teraz podobną sytuację, teraz powinni być 7+2, na pierwszej wizycie lekarz nastraszył mnie, że to ciąża pozamaciczna, bo nic nie widział. Beta 821. Wybrałam się do swojego zaufanego za tydzień i okazało się, że jest piękny pęcherzyk 5 tydzień :)
Jak jest mozliwe zeby byla rozbieznosc ?.. Jak oni moga sie tak mylic :p

Ciesze sie ze wszystko ok ! :))))) oby tak dalej !
 
Spokojnie! Ja na pierwszej wizycie miałam betę na poziomie 2 tys. i nic nie było widać, na drugiej wizycie beta w okolicach 50tys. i lekarz stwierdził, że puste jajo widzi, a tydzień później (u innego lekarza) okazało się, że jest piękny zarodek, po kolejnym tygodniu było serduszko :) więc te wyniki są orientacyjne :)
Poprawiacie mi powoli humor chociaz wole sie nie nakrecac :)))
 
Ja mam wręcz przeciwnie, w pokoju 16 stopni a mi gorąco... W ogóle dzisiaj czuję się jak [emoji90], brak sił, zawroty głowy, mdłości, właściwie z łóżka nie wychodzę [emoji18]
Też się tak czuje dziś nie bardzo... Niestety nie mogę sobie pozwolić na leżenie w łóżku, mąż tylko na weekend wraca a w domu 3,5 latka 🤣 🙂 Mam nadzieję że jak wyjdzie słoneczko to będzie trochę lepiej ☺
 
Też się tak czuje dziś nie bardzo... Niestety nie mogę sobie pozwolić na leżenie w łóżku, mąż tylko na weekend wraca a w domu 3,5 latka 🤣 🙂 Mam nadzieję że jak wyjdzie słoneczko to będzie trochę lepiej ☺
Dziewczyny ja się też czuje strasznie, zjadłam śniadanie o 10 i od tamtej pory nic. Muli mnie nie czuje głodu, jest mi słabo i zimno. A najbardziej stresuje mnie to serce, jakoś tak wali, wydaje mi się że sama się nakręcam ale już nie wiem 🙁
 
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
 
reklama
Tak Was czytam dziewczyny, dużo babeczek ma mdłości.. ja się zastanawiam czy miałyście to od początku ciąży czy po którymś tygodniu Wam się zaczęło?
Jestem ciekawa.. według aplikacji u mnie jest 5t5d i zero mdłości czy wymiotów.. jestem ciekawa czy to jeszcze przede mną czy będę miała to szczęście...
Oprócz latania do kibelka (szczególnie w nocy), cyców 2x większych, braku ochoty na słodycze i od czasu do czasu bólu podbrzusza to nawet bym się nie czuła jakbym była w ciąży. Momentami w ogóle się nie czuje jak kobieta w ciąży...
Ciesz się, ja miałam tak jak Ty w pierwszej ciąży z synem. Zero czegokolwiek żadnych objawów oprócz ochoty na mięso. Czułam się cudownie. Teraz jestem 5+6 i w sumie co jakiś czas mam objawy tak co kilka dni. Raz jest super a raz masakra.
 
Do góry