reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

IMG_20210419_160439121.jpg

Mamy serduszko :) miałam podane dwa zarodki a jedno się uchowało i bije :) 5mm ma w tej chwili kropek
 
reklama
56??? Ciekawa jestem czy oprócz brzucha można gdzies indziej go podawać? Wiem wiem tylko jak lecialam już miesiąc na zastrzykach w brzuch co prawda nie takich ale mimo wszystko a na brzuchu mam tak mało tłuszczu że nie ma gdzie kuć. To dobrze że pomaga.
No dużo wiem ale trzeba było 😊musiałabyś zapytać jakiejś pielęgniarki, ale chyba z tego co gdzieś kiedyś czytałam to można tez w wewnętrzna stronę uda w tłuszczyk 😊
 
U mnie zmiana planów dziewczyny.. Byłam dziś na wizycie:torbiel się zmniejsza, endometrium piękne i gotowe do transferu ale! ! Doktor nie spodobala się moja macica! Pierwszy raz lekarz zwrócił na to uwagę a byłam chyba u 50 różnych! Pierwsze co zapytała to czy miałam histeroskopie robiona.. A ja nie miałam. Dopatrzyła się, że macica wygląda na dwurozna [emoji85] powiedziała, że jeśli chce mogę podejść do tego transferu ale ona by to najpierw wykluczyła bo szkoda byłoby jej zarodkow . Także za tydzień zamiast transferu mam histeroskopie i datowanie endometrium żeby zbadać te komórki nk przy okazji! Bo powiedziała, że wolałaby najpierw wykluczyc wszystko bo badania wszystkie mam ok[emoji2368]
Z jednej strony czuję zawód bo już miałam ten transfer w głowie i cieszyłam się, ze tak sprawnie i szybko wszystko idzie a teraz znów przesunie się o min 2 miesiace a z drugiej strony cieszę się, że ona szuka czegoś a nie naciska na kolejny tranfer... Ale dziś potrzebuje wina żeby przestawić głowę na nowy plan!
Najpierw niech cię przebadają w razie potrzeby wprowadzą inne procedury itp. moim zdaniem lepiej się przemęczać i poczekać a może tu właśnie leży problem? No u mnie problem był w macicy i też dopiero po prawie 6 latach zwrócili uwagę że moze trzeba przebadać. I co? Udało się od razu po przeleczeniu a wcześniej nawet implantacji nie bylo
 
Dziękuję ale mam właśnie takie 0,45 a przez 0,4 tak przechodzi? Ja już muszę mocno naciskać żeby przeszło. Ja mam cholernie cienką i wrażliwą skórę. Wszystko mnie boli więc dla mnie to udręka. Niestety mam 2xdziennie zastrzyk. Na długo dostałaś? Sam prolutex bierzesz czy dopochwowo też ? Jeśli chodzi o Kropka to ja też nic nie czułam a udało się! lepiej nie chcieć nic czuć bo potem ci się znudzi jak zaczniesz mieć mdłości i nos jak pies policyjny xd ja dopiero 26dpt a już to wszystko przeżywam 😳
Ja miałam igły żółte i niebieskie. Jak wcześniej miałam różowe to bardzo ciężko było zrobić zastrzyk.
 
No dużo wiem ale trzeba było 😊musiałabyś zapytać jakiejś pielęgniarki, ale chyba z tego co gdzieś kiedyś czytałam to można tez w wewnętrzna stronę uda w tłuszczyk 😊
Ooo to ja się wybiorę na SOR bo poprosiłam w klinice i dali mi zlecenie na te zastrzyki, więc może pielęgniarka dałaby mi w udo. Tam sobie chyba sama nie podam 🤔
 
reklama
Do góry