reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Siedzę oglądam Nasz Nowy Dom i nie rozumiem tego świata...ludzie mający warunki, starający się dbać o siebie, o swoje zdrowie itd nie mogą mieć dzieci a czasami jak widzę ludzie bez warunków, perspektyw na życie, tynk odpada ze ścian a dzieci rok po roku, partnerzy pijacy a plemniki zdrowe mają a my czasami obwiniamy mężów o słabą jakość nasienia z powodu używek, strasznie to wszystko niesprawiedliwe
Hah, coś w tym jest.
Właśnie niedawno się nad tym też zastanawiałam i moje wnioski są takie - tacy ludzie żyją bezstresowo :D
 
reklama
Super! 😁 cudownie miec kogos na pokładzie kto idzie łeb w łeb! A jak sie czujesz po letrozolu? Bo ja ok 😊 jaka dawkę przyjumjesz?
Bez zmian się czuje, jak wcześniej. Biorę od 2 do 6 d.c po 2 kapsułki dziennie letrozol bluefish 2,5. Do tego kazała brać miovellie 1 kapsułkę i jedna saszetkę całym cyklem, miovellie nac od 2 do 6 d.c. Trochę tych piguł jest :D a Ty jaka masz dawke i jak bierzesz? Masz jeszcze coś oprócz tego? :) jestem bardzo ciekawa co z tego wyniknie, oczywiście nie nastawiam się że zaraz za miesiąc ujrze dwie kreski, ale mam nadzieję że w tym roku ujrze :) jeszcze jutro dwie kapsułki i koniec z Letrozolem na ten cykl. :)
 
Betę badałam 9 i 12 kwietnia... Wyszła 184 i 875...
Na tą chwilę on nic nie widzi na usg... Są 3 opcje
1. Ciąża młodsza
2. Ciąża nieprawidłowa
3. Ciąża... Tej nazwy nie pamiętam :/

Za tydzień ponownie beta i wizyta
 
reklama
Do góry