reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro mam teleporade z hematologiem 😍😍 wszystko po malu się układa i zmierza w dobrym kierunku 😍😍😍❤️ na ta chwile wiem że muszę tak jak dziewczyny pisały brac ten drugi kwas... Nie pamiętam nazwy... Mam nadzieję że nic więcej mi nie wynajdzie. Ale i tak boje się 🙈 trzymajcie proszę kciuki za mnie jutro 🙏🙏❤️
Musisz brać metylowane kwas i wit b12.
Trzymamy ✊
 
Pytanie do dziewczyn, które miały histeroskopie czy miesiączkę dostalyscie normalnie czy jakoś wcześniej? Bo ja zapisałam się do lekarza na ostatni dzień cyklu bo jeśli byłoby ok to chcialabym zacząć przygotowania do kriotransferu. Tylko teraz zastanawiam się czy ten okres nie będzie jednak szybciej.
@Gonia0605 masz jakieś info z kliniki.
U mnie miesiączka już dwa dni spóźniona, chociaż brzuch mnie zaczął pobolewać.
Dzwonili z kliniki. Podobno są już wyniki histopatologiczne, ale nie ma jeszcze histochemicznych, może będą dzisiaj... Naprawdę nie wiem... Ale jakoś nie jestem niecierpliwa i wcale mi się do tych wyników nie spieszy...
 
reklama
U mnie miesiączka już dwa dni spóźniona, chociaż brzuch mnie zaczął pobolewać.
Dzwonili z kliniki. Podobno są już wyniki histopatologiczne, ale nie ma jeszcze histochemicznych, może będą dzisiaj... Naprawdę nie wiem... Ale jakoś nie jestem niecierpliwa i wcale mi się do tych wyników nie spieszy...
No to najważniejsze, że Ty jakos na spokojnie to wszystko przyjmujesz. Ja chyba jestem w gorącej wodzie kapana. Ogólnie to już mam plan w głowie, że jakbym potrzebowała kolejnej stymulacji to chcialabym ja mieć lipiec, sierpień bo wtedy mam wolne i nie musze z pracą kombinować. Ja od września do czerwca nie mogę brać urlopu, jedynie bezpłatny mi zostaję więc ciężko te wizyty ogarnąć.
 
Do góry