reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny sprawa życia i śmierci 🙈 wiem że niektóre z was są pacjentkami dr. Żórawskiego w invimed Wrocław. No i tu ta sprawa czy ma. Któraś z was do niego email? Właśnie z nim rozmawiałam i mam wysłać swoje wyniki na email ale chyba zapisałam źle bo co chwile mi wywala błąd... Nie chcę być upierdliwa i kolejny raz dzwonić do niego ale muszę te wyniki wysłać.... Moze któraś poratuje mnie tym e-mailem 🙏🙏🙏🙏 a co do rozmowy to powoedzialam ze wyszła mi mutacja w genie, lekarz zapytał ile wynosi homocysteina powoedzialam jaki był wynik i że już biorę ten kwas oraz witaminę b12. A jutro mam konsultacje z hematologiem. Powiedział żebym dała znać po wizycie i działamy w tym cyklu 😍😍😍😍😍 bardzo chciałam usłyszeć te słowa 😍😍😍 pewnie dlatego źle zapisałam 🤦‍♀️
 
reklama
No to najważniejsze, że Ty jakos na spokojnie to wszystko przyjmujesz. Ja chyba jestem w gorącej wodzie kapana. Ogólnie to już mam plan w głowie, że jakbym potrzebowała kolejnej stymulacji to chcialabym ja mieć lipiec, sierpień bo wtedy mam wolne i nie musze z pracą kombinować. Ja od września do czerwca nie mogę brać urlopu, jedynie bezpłatny mi zostaję więc ciężko te wizyty ogarnąć.
Ja podchodzę spokojnie, bo i tak nie wierzę, że to badanie wiele zmieni....Chyba zrobiłam to po to, żeby odwlec nieuniknione...
Wiadomo, że chciałabyś to wszystko jak najlepiej sobie dopasować, ale to jak ruletka... rosyjska... 🤦‍♀️
 
Dziewczyny sprawa życia i śmierci 🙈 wiem że niektóre z was są pacjentkami dr. Żórawskiego w invimed Wrocław. No i tu ta sprawa czy ma. Któraś z was do niego email? Właśnie z nim rozmawiałam i mam wysłać swoje wyniki na email ale chyba zapisałam źle bo co chwile mi wywala błąd... Nie chcę być upierdliwa i kolejny raz dzwonić do niego ale muszę te wyniki wysłać.... Moze któraś poratuje mnie tym e-mailem 🙏🙏🙏🙏 a co do rozmowy to powoedzialam ze wyszła mi mutacja w genie, lekarz zapytał ile wynosi homocysteina powoedzialam jaki był wynik i że już biorę ten kwas oraz witaminę b12. A jutro mam konsultacje z hematologiem. Powiedział żebym dała znać po wizycie i działamy w tym cyklu 😍😍😍😍😍 bardzo chciałam usłyszeć te słowa 😍😍😍 pewnie dlatego źle zapisałam 🤦‍♀️
No hej, ja jestem też pacjentką naszego doktorka ale nie mam maila. Wyślij mu smsa i poproś żeby Ci napisał..na pewno nie będzie zły, on jest spoko 😊
 
No hej, ja jestem też pacjentką naszego doktorka ale nie mam maila. Wyślij mu smsa i poproś żeby Ci napisał..na pewno nie będzie zły, on jest spoko 😊
Ja wiem, ale tak mi głupio bo przed chwilą z nim rozmawiałam i zapisywałam ale najwidoczniej źle zapisałam 🙈 no nic w poniedziałek będe z nim rozmawiać bo mam przedzwonić co hematolog powiedzial i jeszcze raz wezmę 🙈
 
Już po wizycie jajniczki ok , podwozie tez wporzadku . 28 kwietnia jeszcze jedna wizyta bo odrobinkę jakiejś wody tam było i dr chce sprawdzic czy jej będzie wiecej czy mniej . To nic niepokojącego. 29 albo 30 małpa i od 2 dnia cyklu menopur 150 i 6 dnia cyklu monitorong i dochodzi orgalutran a resztę będę wiedziała wsYstko dokładnie 28 💪
 
Nawet nie wiem jak to opisać.
Jutro idę jeszcze raz, chociaż lekarz mi powiedział że mam odstawić leki .
Poczekam jeszcze te dwa dni.
Domyślam się, że jesteś zalamana. Tak bardzo mi przykro 💔
Musisz powtórzyć USG żeby się potem nie zastanawiać czy nie za wcześnie odstawiłas leki.
Tak bardzo bym chciała, żeby zdarzył się cud 🙏🙏🙏
 
reklama
Laski czy ktoras potrzebuje Agolutin??? Czeki domiesniowy progesteron,niestety trzeba w zadek kluc,ale jest super dobry.
Mam 4op na zbyciu.
 
Do góry