reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja mam termin na 9 maja, zaczynam się bardzo stresować... Pierwszy poród, pierwsza ciąża, pierwsza córka :) i jeszcze na sam koniec wielowodzie i strach o zdrowie dziecka...
Hormony tragiczne, ciągle chce mi się płakać, tylko bym teraz leżała i nic nie robiła...
Ja mam termin na 10 maja, ale to z USG. Z miesiączki miałabym na 17 kwietnia. Już mam dosyć, też ciągle zmiany nastrojów, bolesne skurcze w nocy, że myślę, że zaraz rodze.... Eh.. A wczoraj ciągle mi coś wyciekało możliwe, że wody płodowe się sączą, ale dzisiaj jadę do lekarza, to skonsultuje. Mam nadzieję, że się dowiem, czy już blisko. 🤨
 
reklama
U mnie również pierwsza ciąża i pierwszy poród. Ja mam termin na połowę maja a dzidzia pcha już się na świat, dostałam luteinę żeby dotrwać do 38 tygodnia ;-) Aktualnie mam huśtawkę nastrojów a od dzisiejszego dnia dopadł mnie jeszcze stres bo zaczynają mnie poważnie boleć plecy w okolicy lędźwi i boję się że to już niebawem TEN moment.
Ale mimo wszystko wierzę że wszystko będzie dobrze i damy radę 🫂 💪
Dla pocieszenia powiem Ci, że plecy w okolicy lędźwi bolą mnie ogólnie cała ciąże, ale tak bardziej to od miesiąca i porodu nie widać, więc niekoniecznie musi to być zwiastun . 😊
 
Ja mam termin na 8-11 maja tez mi się już nic nie chce ..czy zaczęło was boleć krocze ?i czy któraś chce rodzic z znieczuleniem epidural bo mam taka możliwość ale jak widzę w internecie ta igle to jestem przerażona ..może któraś z was rodziła z znieczuleniem zoo i powie jak to wyglada
Mnie krocze boli 3/4 ciąży i to naprawdę dotkliwie, że z boku na bok nie mogę się przekręcić w nocy, nie mówiąc o wstaniu z łóżka. Są oczywiście też lepesze dni, ale za też takie że idę sobie normalnie, a mała nagle tak główką się wpycha w dół, że prawie się przewracam. 🤣

Co do znieczulenia, nie mam zamiaru skorzystać.
 
No dziewczyny, jestem po wizycie. 😊 Lekarz powiedział, że poród to może byc kwestia nawet godzin, że raczej urodzę przed terminem. Mała waży 2900, a rozwarcie mam na 1,5-2 cm. Bolało to badanie. 🤪🤪 Mówiłam mu o moich dwóch akcjach w nocy, że myślałam, że już rodzę, bo nawet się przekręcić z bólu nie mogłam, to zrobił duże oczy, mówi "nie pojechała Pani? ". Ja mówię, że nie, bo przeszło jakoś po godzinie. To powiedział, że jakby się znowu powtórzyło i nie przechodziło, od razu jechać.
 
No dziewczyny, jestem po wizycie. 😊 Lekarz powiedział, że poród to może byc kwestia nawet godzin, że raczej urodzę przed terminem. Mała waży 2900, a rozwarcie mam na 1,5-2 cm. Bolało to badanie. 🤪🤪 Mówiłam mu o moich dwóch akcjach w nocy, że myślałam, że już rodzę, bo nawet się przekręcić z bólu nie mogłam, to zrobił duże oczy, mówi "nie pojechała Pani? ". Ja mówię, że nie, bo przeszło jakoś po godzinie. To powiedział, że jakby się znowu powtórzyło i nie przechodziło, od razu jechać.
Super, że już niedługo zobaczysz swoją kruszynkę :) Ja też wczoraj miałam wizytę, moje maleństwo w 38+5 waży ok 2640gr. W przyszłą środę mam się zgłosić do szpitala i cc zaplanowane na czwartek 29.04, więc też tuż tuż :D
 
Super, że już niedługo zobaczysz swoją kruszynkę :) Ja też wczoraj miałam wizytę, moje maleństwo w 38+5 waży ok 2640gr. W przyszłą środę mam się zgłosić do szpitala i cc zaplanowane na czwartek 29.04, więc też tuż tuż :D
Ale kruszynka 😊 jakbyś rodzila siłami natury to chyba lekko by poszło. Moja siostra dwa razy ponad 4 kilowe dzieci rodzila.
 
No to zaraz zaczną się porody 🙂
Mnie też bolą plecy w okolicach lędźwi i krocze czy to pachwiny sama nie umiem ocenić, ale często przekręcenie się w nocy staje się niemożliwe przez ból. Ja mam termin na 18 maja i chciałabym dotrwać do tego czasu, ale nie ode mnie to zależy.
Ja tam sporo leżę, lekarz kazał odpoczywać to tak robię 😂
 
reklama
Do góry