reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Powiem ci tak w poprzedniej ciąży mimo plamienia/krwawienia i wizyty w szpitalu pocieszałam wszystkie dziewczyny na oddziale, one leżały i płakały a ja im że wszystko jest ok, żeby się nie denerwować, podrzucałam im różne artykuły że plamienia to nie poronienie itp jak któraś narzekała że brzucha ciągnie tłumaczyłam że to macica się rozrasta.

Wiesz w jakim były szoku jak się dowiedziały że ja poroniłam? Nie mogły uwierzyć.ja jedyna się nie załamywał i jeszcze walczyłam żeby one się nie denerwowały.

A w tej ciąży mimo iż nie mam plamienia ( te jednego dnia na samym początku miałam delikatnie beżowy śluz na drugie dzień już zniknął) to boję się jak cholera. Nawet pęcherzyk ciążowy (6 mm Z widocznym miejscem tworzenia ciałka żółtego 5t+0d) był widoczny miło iż Pani gin mówiła że możemy go jeszcze nie zobaczyć, a ja jak głupia martwię się że mnie cycki nie bolą 😞
 
Już po wizycie. 🙂 Jest jeden zarodek w macicy, nie ma złego bliźniaka w jajniku. Idąc do lekarza miałam nadzieję na zobaczenie zarodka a usłyszałam serce i się popłakałam, poprzednia ciąża nie dotrwała do etapu serca. Lekarz mi gratulował a mnie zatkało, tylko wycierałam łzy szczęścia z kącików oczu. Torbiele w jajniku nie powiększają się. Zarodek ma 5,7mm, uderzenia serca 107/min. Kolejna wizyta za 2tygodnie, między 8 a 13 czerwca mam mieć badanie prenatalne i test Nifty. Zaproponował żebym zrobiła jeszcze jedna betę, ale powiedzialam, że wolę nie robić bo za bardzo mnie to stresuje. Termin porodu 19grudnia z zaleceniem wykonania cesarki. Wg pomiarów teraz jestem w 6+2.
 

Załączniki

  • 20210426_125950.jpg
    20210426_125950.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 91
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Już po wizycie. 🙂 Jest jeden zarodek w macicy, nie ma złego bliźniaka w jajniku. Idąc do lekarza miałam nadzieję na zobaczenie zarodka a usłyszałam serce i się popłakałam, poprzednia ciąża nie dotrwała do etapu serca. Lekarz mi gratulował a mnie zatkało, tylko wycierałam łzy szczęścia z kącików oczu. Torbiele w jajniku nie powiększają się. Zarodek ma 5,7mm, uderzenia serca 107/min. Kolejna wizytę za 2tygodnie, między 8 a 13 czerwca mam mieć badanie prenatalne i test Nifty. Zaproponował żebym zrobiła jeszcze jedna betę, ale powiedzialam, że wolę nie robić bo za bardzo mnie to stresuje. Termin porodu 19grudnia z zaleceniem wykonania cesarki. Wg pomiarów teraz jestem w 6+2.
no i super kocham takie wieści tutaj 🥰😘
 
Już po wizycie. 🙂 Jest jeden zarodek w macicy, nie ma złego bliźniaka w jajniku. Idąc do lekarza miałam nadzieję na zobaczenie zarodka a usłyszałam serce i się popłakałam, poprzednia ciąża nie dotrwała do etapu serca. Lekarz mi gratulował a mnie zatkało, tylko wycierałam łzy szczęścia z kącików oczu. Torbiele w jajniku nie powiększają się. Zarodek ma 5,7mm, uderzenia serca 107/min. Kolejna wizytę za 2tygodnie, między 8 a 13 czerwca mam mieć badanie prenatalne i test Nifty. Zaproponował żebym zrobiła jeszcze jedna betę, ale powiedzialam, że wolę nie robić bo za bardzo mnie to stresuje. Termin porodu 19grudnia z zaleceniem wykonania cesarki. Wg pomiarów teraz jestem w 6+2.
Gratulacje Kochana ❤️ Wiedziałam że będzie dobrze ❤️ mam nadzieję że 5 maja też już zobaczę coś więcej ❤️
 
Już po wizycie. 🙂 Jest jeden zarodek w macicy, nie ma złego bliźniaka w jajniku. Idąc do lekarza miałam nadzieję na zobaczenie zarodka a usłyszałam serce i się popłakałam, poprzednia ciąża nie dotrwała do etapu serca. Lekarz mi gratulował a mnie zatkało, tylko wycierałam łzy szczęścia z kącików oczu. Torbiele w jajniku nie powiększają się. Zarodek ma 5,7mm, uderzenia serca 107/min. Kolejna wizytę za 2tygodnie, między 8 a 13 czerwca mam mieć badanie prenatalne i test Nifty. Zaproponował żebym zrobiła jeszcze jedna betę, ale powiedzialam, że wolę nie robić bo za bardzo mnie to stresuje. Termin porodu 19grudnia z zaleceniem wykonania cesarki. Wg pomiarów teraz jestem w 6+2.
Cudowna wiadomość 🥰🥰🥰 gratuluję jeśli u mnie będzie wszystko dobrze to mam termin na 21.12 może urodzimy jedynego dnia😉
 
Już po wizycie. 🙂 Jest jeden zarodek w macicy, nie ma złego bliźniaka w jajniku. Idąc do lekarza miałam nadzieję na zobaczenie zarodka a usłyszałam serce i się popłakałam, poprzednia ciąża nie dotrwała do etapu serca. Lekarz mi gratulował a mnie zatkało, tylko wycierałam łzy szczęścia z kącików oczu. Torbiele w jajniku nie powiększają się. Zarodek ma 5,7mm, uderzenia serca 107/min. Kolejna wizytę za 2tygodnie, między 8 a 13 czerwca mam mieć badanie prenatalne i test Nifty. Zaproponował żebym zrobiła jeszcze jedna betę, ale powiedzialam, że wolę nie robić bo za bardzo mnie to stresuje. Termin porodu 19grudnia z zaleceniem wykonania cesarki. Wg pomiarów teraz jestem w 6+2.
Super ❤.Oj jak cieszą takie wieści.😘😘😘😘.
 
Witam przyszłe mamusie ❤️
To moja 4 ciąża, z pierwszej mam cudownego dwulatka, dwie kolejne niestety szybko się skończyły.
Ciąża jest wymodlona, niemniej jest niemała niespodzianka bo w tym cyklu totalnie zaniechaliśmy starania 😅
Mój termin z OM na 23.12 🙈 ginekolog 1.05, co 2 dni beta pięknie wzrasta więc jestem dobrej myśli :)
Trzymam za nas wszystkie kciuki ❤️
 
reklama
Do góry