reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

Hejka.Pytanko mam czy na tych badaniach z krwi musieliście być na czczo???czy m musiał się jakoś specjalnie przygotować do pobrania materiału z cewki moczowej? Musieliście się umówić na to pobranie na jakąś konkretną godzine??? Pytam bo wracamy do kliniki 19 maja na godz. 14 i tak sobie myślałam czy byłaby opcja odrazu w ten sam dzień to wszystko u nich zrobić,jak już będziemy w dwójkę i nie jeździć podwójnie.
Badania nie na czczo więc od ręki. On przed badaniem 2 dni wstrzemięźliwości, umyty tylko wodą
 
reklama
Ale to jak będziecie chcieli teraz zrobić to będziecie płacic normalnie czyli od 1200 a jakbyście poczekali za dofinansowaniem to 740.
No i ty pewnie też 2dni wstrzemięźliwości bo będziesz miała chlamydie i czystość
 
Chyba, że Wam to jakoś naliczą na postawie tego, że gin was zakwalifikuje. No my mieliśmy wziosek złożony od miesiąca ale bez decyzji i naliczyli zniżkę
 
Chyba że dostaniecie info do tego czasu. Wiesz może oni inaczej do tego podchodzą. Mi nasza gin mówiła kiedy dopytywałam o dofinansowanie że jak są wszystkie papiery to tylko formalność więc nie mam się stresowac. Zanim wyślą do urzędu papiery przeglądają je aby te poprawne i skompletowane wysłać także pewnie zaczną procedurę. No sama jestem ciekawa jak to będzie 😉😉😉
 
Chyba że dostaniecie info do tego czasu. Wiesz może oni inaczej do tego podchodzą. Mi nasza gin mówiła kiedy dopytywałam o dofinansowanie że jak są wszystkie papiery to tylko formalność więc nie mam się stresowac. Zanim wyślą do urzędu papiery przeglądają je aby te poprawne i skompletowane wysłać także pewnie zaczną procedurę. No sama jestem ciekawa jak to będzie [emoji6][emoji6][emoji6]
Też mi się wydaje, że skoro jest wszystko ok to to tylko formalność. Oby bo już wszystko w pracy mam dograne [emoji846]
A Ty jutro masz badanie tak?? A wynik kiedy?
 
Też mi się wydaje, że skoro jest wszystko ok to to tylko formalność. Oby bo już wszystko w pracy mam dograne [emoji846]
A Ty jutro masz badanie tak?? A wynik kiedy?
Tak. Jutro tomografia a wynik do dwóch tygodni więc już mam wizytę u onkolog na 18 stego,będzie miała wynik na kompie,da mi zaświadczenie ( nie biorę pod uwagę innej opcji ) 😉i odrazu na 19stego nas umówiłam. Niech ten czas leci jak najszybciej hehe 😊 to u Ciebie by wychodziło że najbliższy cykl to już stymulacja tak??
 
reklama
Tak. Jutro tomografia a wynik do dwóch tygodni więc już mam wizytę u onkolog na 18 stego,będzie miała wynik na kompie,da mi zaświadczenie ( nie biorę pod uwagę innej opcji ) [emoji6]i odrazu na 19stego nas umówiłam. Niech ten czas leci jak najszybciej hehe [emoji4] to u Ciebie by wychodziło że najbliższy cykl to już stymulacja tak??
Tak, no chyba że jednak nie bo nie ma potwierdzenia o dofinansowaniu
 
Do góry