reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS - stymulacja gonadotropinami

Wydaje mi się, że pół roku. Ja miałam chyba wszystkie badania już robione ale minął ten okres ważności
Hej:) miałam to badanie w grudniu i z tego co kojarzę to cytologia miała być ważna rok, wymazy, HIV, kila i COVID 3 miesiące - przynajmniej tak jest GynCentrum. Bo badania robiłam na początku października i spieszyłam się z droznoscia w grudniu żeby ich nie musieć powtarzać i znowu kasy nie wydawać
 
reklama
No tak myślałam właśnie. Tylko kariotyp mówiła że jest do końca życia ważny,dobrze że to chociaż mamy już za sobą 🙂
 
No tak myślałam właśnie. Tylko kariotyp mówiła że jest do końca życia ważny,dobrze że to chociaż mamy już za sobą [emoji846]
Jedziemy na badania, trzymaj kciuki za mojego męża i jego wymaz z cewki moczonej na chlamydie [emoji23][emoji23][emoji23]
Biedak się mega stresuje [emoji2356][emoji23]
 
✊trzymam kciuki ☺️za dobre wyniki 🙂mój to nawet się stresował przy pobraniu krwi,przeżywał jakby co najmniej na jakiś zabieg szedł 😉powodzenia ✊✊✊✊
 
Ogólnie miło się zaskoczyłam bo oddali mi kasę za wczorajsze badania policzone bez zniżki. Dzisiaj naliczyła wszystko od nowa ze zniżką i wyszło 740zl
 
No i w recepcji powiedziała, że nawet do 2m-cy czeka się za decyzją o dofinansowanie. Nie ma decyzji a jest już zniżka na badania [emoji16] myślę, że zanim dostanę @ to decyzja będzie tzn mam nadzieję, że będzie [emoji120] M przeżył badanie ale mówił, że sam miał sobie pobrać wymaz... Nie było to przyjemne i nie wie czy dobrze pobrał [emoji2356][emoji23]
 
A kiedy dokładnie skladaliscie papiery??? Myślę że aż tak długo to nie potrwa..mam nadzieję. Moja znajoma w Invimedzie składała papiery na początku lipca i pod koniec miesiaca miała odpowiedz...no ale to różnie bywa. U mnie w pracy robią nam co dwa tygodnie test na koronę,też sobie sami pobierany wymaz i za pierwszym razem źle sobie pobrałam,choć to niby nic skomplikowanego a jednak 😉
 
A kiedy dokładnie skladaliscie papiery??? Myślę że aż tak długo to nie potrwa..mam nadzieję. Moja znajoma w Invimedzie składała papiery na początku lipca i pod koniec miesiaca miała odpowiedz...no ale to różnie bywa. U mnie w pracy robią nam co dwa tygodnie test na koronę,też sobie sami pobierany wymaz i za pierwszym razem źle sobie pobrałam,choć to niby nic skomplikowanego a jednak [emoji6]
22.03 ale było źle i 23.03 dosylalismy i już było ok
 
reklama
22.03 ale było źle i 23.03 dosylalismy i już było ok
Hejka.Pytanko mam czy na tych badaniach z krwi musieliście być na czczo???czy m musiał się jakoś specjalnie przygotować do pobrania materiału z cewki moczowej? Musieliście się umówić na to pobranie na jakąś konkretną godzine??? Pytam bo wracamy do kliniki 19 maja na godz. 14 i tak sobie myślałam czy byłaby opcja odrazu w ten sam dzień to wszystko u nich zrobić,jak już będziemy w dwójkę i nie jeździć podwójnie.
 
Do góry