reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Od czasu owulacji i starań "czuję" podbrzusze, mam wzdęty brzuch, plus mam dużo śluzu takiego jak płodny tylko w kolorze mlecznym. Jutro robię test i wiem, że może być za wcześnie bo to będzie 10 dzień po owulacji, ale a nuż coś będzie :-) A Ty jakie masz objawy?
Mnie od owulacji bolą piersi i też od kilku dni mnie ciągnie podbrzusze i pobolewaja jajniki. Ale dzisiaj zrobiłam test i niestety biel [emoji853]
 
reklama
Ja trochę czytam zagraniczne fora o planowaniu i tam teoria odstępu od owulacji została obalona. Tam dziewczyny bardziej wierzą w częstotliwość stosunków plus dieta i suplementy. Na dziewczynke najlepiej jeden stosunek w dni płodne ewentualnie dwa a na chłopca częste seksy. Oczywiście u każdego co innego zadziała 😉 ale dużo jest dziewczynek ze stosunku w dniu pozytywnego testu owulacyjnego tzw piku 😉 wiec szansa zawsze jest no i życzę teraz dla odmiany córeczki 😊

To u mnie chyba zadziałała ta częstotliwość. Bo z synem zaczęliśmy 3 czy 2 dni przed owu codziennie, a z córką raz w owu. 😀
 
To u mnie chyba zadziałała ta częstotliwość. Bo z synem zaczęliśmy 3 czy 2 dni przed owu codziennie, a z córką raz w owu. 😀
Dajesz nadzieje ❤️ Może faktycznie coś w tym jest ze jak tylko jeden stosunek w dni płodne po dłuższej abstynencji to więcej plemników żeńskich w spermie jest. Już nie wiem jak to sobie tłumaczyć ale nadzieja umiera ostatnia 😁
 
reklama
No wśród moich znajomych ta teoria tez obalona. Zresztą jakby o to chodziło to Magic_87 by miala córeczkę i wiele dziewczyn z tego forum. Myślę, że jej przykład pokazal dobitnie, ze musi byc tak na prawdę inny czynnik, który decyduje. My nie mamy po prostu jeszcze jego swiadomosci.
 
Do góry